Let balonem Pálava (Jihomoravský kraj)

Krátce o letu vyhlídkovým balónem nad Pálavou

Let balonem Pálava probíhá v koši pro 12 až 24 osob v délce necelé jedné hodiny. Nemusíte mít obavu, o pilotování balonu se stará zkušený pilot. Dobrou zprávou je, že lety probíhají téměř celoročně avšak nejčastěji od dubna do října. Pokud je venku chladno není třeba se tepleji obléct. O zahřátí se postará hořák balonu. Ten vhání horký vzduch do balonu a pomocí něho pilot balon ovládá. Běžně se létá ve výšce od 150 metrů nad přírodou a od 300 metrů nad městskou zástavbou Ještě nesmíme zapomenout, po přistání jsou všichni účastnici převezeni na místo vzletu. A co vlastně z koše tohoto balonu nad Pálavou uvidíte? Více o letu balonem Pálava


Let historickým balonem nad Pálavou

Let historickým balonem nad Pálavou

Za zvážení rozhodně stojí let historickým balonem, který Vás přenese do dob minulých. Vyhlídkové lety tímto historickým balonem v Boskovicích, Letovicích, Blansku a Rájci-Jestřebí.


Co z balónu nad Pálavou a okolím pravděpodobně uvidíte?

Vyhlídkový let nad vinicemi v Pálavě

Z koše vyhlídkového balonu uvidíte a poznáte krásy Pálavy. Které to jsou? Například Novomlýnské vodní nádrže, které jsou největší vodní plochou na Moravě nebo nedaleký Pavlovský vrch se skalním útvarem Děvín-kotel-Soutěska. Dalším zajímavým přírodním útvarem je Růžový vrch a kočičí kámen. Opomenout také nesmíme zámek Mikulov nebo dominantu Mikulova Svatý kopeček s křížovou cestou. Za ním západně spatříte Lednicko-valtický areál s krásným zámkem Lednice a zámeckým rybníkem, akvaduktem, minaretem a Maurskou vodárnou. Pálava nabízí asi nejhezčí přírodní výhledy z koše balonu v naší nabídce. Každé místo má to své, ale vyhlídkový let balonem nad Pálavou je úplně někde jinde. Poznejte její krásy pohledem shora i vy díky letu balonem!


Let balonem v Jihomoravském kraji:

V Jihomoravském kraji máte na výběr až 12 startovacích míst. Jde o jeden z nejvíce zastoupených krajů. Na výběr tak máte lety vyhlídkovým balónem nad velkými i malými městy či jinak zajímavými místy. Například nad Bítovem, kde se nachází krásný hrad nebo nad Pálavou. Tam můžete za letu obdivovat různorodou krajinu a četné vinice. Kde všude se můžete v tomto kraji proletět?

Brno | Bítov | Boskovice | Blansko | Břeclav | Hodonín | Lednice | Letovice | Mikulov | Rájec-Jestřebí | Znojmo


Jaké jsou ohlasy na lety balónem?

Krásné to bylo, jen mohl trochu víc foukat větřík, abychom dolétli dál, ale i tak to byla nádhera. Pilot moc šikovný. Uvažujeme o dalším letu. Iveta T., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Více informací o letu, cenu a termínech: