Let historickým balonem Boskovice (Jihomoravský kraj)

Krátké představení průběhu letu balonem nad Boskovicemi

Let balonem Boskovice probíhá v historicky vyhlížejícím, ale zcela bezpečným balonem díky kterému se částečně vrátíte do dob minulých. Zpestřením celého zážitku jsou piloti oblečení v dobovém oblečení. Nebojte se jich na cokoli zeptat, rádi se o balonovém létání rozpovídají! Z koše tohoto historického balonu poznáte krásy města Boskovic a okolí, ve výšce od 50 do 300 metrů. Let probíhá 2 až 4 hodiny a to v koši pro 3 až 5 osob. I u tohoto balonu lze zvolit soukromý let pouze pro dvě osoby, kdy je cena pochopitelně vyšší. Po přistání jsou všichni účastníci pokřtěni (prvoletci) a převezeni na místo vzletu, nemusíte tak složitě řešit dopravu. O vše se postará pilot horkovzdušného balónu a jeho kolegové.


Co z balonu nad Boskovicemi uvidíte?

Let balonem Boskovice

V Boskovicích je celá řada zajímavých míst, které stojí za to poznat z ptačí perspektivy. V centru musíme zmínit kostel sv. Jakuba Staršího, Synagogu ze 17. století, nedaleký zámek Boskovice z 19. století a zámecký skleník nebo hrad Boskovice s boskovickou rozhlednou.

Na okraji města nesmíme opomenout známé Westernové městečko Boskovice simulující atmosféru divokého západu. Východně od městečka se nachází vodní nádrž, kterou napájí říčka Bělá. Z okolních měst zahlédnete Letovice, které snadno poznáte podle zámku na vrcholku města nebo jižně Blansko u Moravského krasu. Východně od Boskovic zahlédnete historickou metropoli Moravy, město Olomouc.


Lety balonem v Jihomoravském kraji

Lety balonem v Jihomoravském kraji jsou bohatě zastoupené. Na výběr jsou lety v klasickém balonu nad Brnem nebo krásnou Pálavou. Následně stojí za zvážení lety v historickém balonu na dalších místech, konkrétně let balonem Letovice, let balonem Blansko nebo let balonem Rájec-Jestřebí. Ať vyberete jakékoliv místo v Jihomoravském kraji, chybu určitě neuděláte. Všechny místa ale rozhodně stojí za to!


Let balonem Boskovice – více informací, ceně a termínech: