O NÁS

Vítejte na našem webu plném vzdušných dobrodružství a nezapomenutelných zážitků! Jsme váš průvodce do světa adrenalinu ve výškách, ať už se jedná o tandemové seskoky padákem, samostatné seskoky, vyhlídkové lety nebo další vzrušující vzdušné aktivity. Naše vášeň pro adrenalinové zážitky začala v roce 2018, kdy jsme se rozhodli vyhledávat a zprostředkovávat ty nejlepší vzdušné zážitky dostupné na českém internetu. Od té doby jsme se stali spolehlivým průvodcem pro všechny, kteří touží po vzdušném dobrodružství.

V nabídce naleznete nejenom tandemové a samostatné seskoky padákem, ale také vyhlídkové lety balonem, letadlem, vrtulníkem,… a mnoho dalších méně či více adrenalinových zážitků, které vám umožní prozkoumat krásu nebe a vzduchu z úplně nové perspektivy. Těší nás, že momentálně spolupracujeme s renomovanými zážitkovými agenturami, jako jsou Adrop.czZazitky.cz a Esennce.cz.


O PROVOZOVATELI WEBU

Provozovatel webu

Krásu létání, zejména toho bezmotorového jsem objevil na jedné z mých letních brigád na letišti, kde jsem trávil čas s jedním z místních parašutistů. Dlouhá léta mě seskok padákem lákal a proto jsem nejprve vyzkoušel let ve větrném tunelu s VR brýlemi. Následně jsem se rozhodl pro tandemový seskok padákem z vrtulníku. Byl to neskutečný zážitek, který může za rozumné peníze vyzkoušet i obyčejný smrtelník. Právě pro ně vznikl tento web, který má za úkol vyhledávat a zprostředkovávat vzdušné zážitky. S pozdravem, Ing. Milan Sáblík.


JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Vyberete kurz > přesunete se ke zprostředkovateli (Adrop.cz, Zazitky.cz nebo Esennce.cz) >

Po zaplacení získáte poukaz > Vy nebo obdarovaný zarezervuje termín konání


CO CHCETE SAMI VYZKOUŠET?

Tandemový seskok padákem | Samostatný seskok padákem | Létání ve větrném tunelu | Vyhlídkové lety balonem | Vyhlídkové lety letadlem | Vyhlídkové lety vrtulníkem | Vyhlídkové lety větroněm | Paragliding | Bungee jumping


CHCETE NĚKTERÝ ZÁŽITEK DAROVAT?

Nevíte ale jaký či jaké místo zvolit?

Řešením může být univerzální poukaz ve Vámi zvolené hodnotě od 500 Kč do 25 000 Kč u naše partnera Adrop.cz, který obdarovaný může využít i na něco úplně jiného. Třeba na jízdu ve Ferrari nebo na kurz malování.

Dárkový poukaz nejen na seskok padákem v tandemu