Let letadlem Loket (Karlovarský kraj) 🛩️

Popis průběhu letu letadlem Loket

Užijte si úžasný pohled z výšky nad západními Čechami během 50 minutového letu letounem Cessna 172. Na trase se můžete těšit na výhled na věhlasná lázeňská města, hrad Loket, vodní nádrž Horka a mnoho přírodních památek, včetně národní přírodní rezervace Soos, kde se nachází unikátní lesní ekosystémy, slatiniště a množství ohrožených druhů rostlin a zvířat. Pilot bude komentovat let a všichni pasažéři budou mít sluchátka. Start je z mezinárodního letiště v Karlových Varech. Více o letu letadlem nad hradem Loket


Co z letadla během letu uvidíte?

Let letadlem Karlovy Vary

Během letu trasy Karlovy Vary – hrad Loket – Sokolovská pánev – vodní nádrž Horka – přírodní rezervace Soos – Františkovy Lázně – Cheb – Lázně Kynžvart – Mariánské Lázně – Bečov nad Teplou – Karlovy Vary můžete vidět mnoho překrásných míst. Například majestátní hrad Loket, národní přírodní rezervaci Soos, známá lázeňská města jako Mariánské Lázně nebo Františkovy Lázně a další. Letoun Cessna 172 vám nabídne skvělý výhled bez překážek protože křídla letadla jsou umístěna vysoko.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

V Karlovarském kraji můžete také obdivovat Karlovy Vary, Cheb, Františkovy a Mariánské Lázně. Ve vedlejším Ústeckém kraji se můžete proletět z letiště v Roudnici nad Labem a v Plzeňském kraji v Plzni. Za zmínku také stojí Středočeský kraj, kde se můžete vyhlídkově proletět hned na 4 místech – Benešov, Kladno, Příbram – Dlouhá Lhota a Mladá Boleslav. Kompletní přehled zmíněných alternativních letišť:

Roudnice nad Labem | Plzeň | Benešov | Karlštejn | Kladno | Příbram – Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav


Let letadlem Loket (Karlovarský kraj) – více o letu, termínu a ceně: