Let letadlem Cheb (Karlovarský kraj) 🛩️

Popis průběhu letu letadlem Cheb

Západní Čechy nabízejí úchvatné výhledy, které si můžete užít během 50 minutového letu letounem Cessna 172. Na trase se můžete těšit na věhlasná lázeňská města, hrad Loket, vodní nádrž Horka a mnoho přírodních památek, včetně národní přírodní rezervace Soos, kde se nachází unikátní lesní ekosystémy a ohrožené druhy rostlin a zvířat. Pilot vás bude provázet komentářem a každý pasažér bude mít sluchátka. Začátek letu i jeho konec je na mezinárodním letišti v Karlových Varech. Více o letu letadlem Cheb


Co z letadla během vyhlídkového letu uvidíte?

Let letadlem Karlovy Vary

Poznejte krásy západních Čech z ptačí perspektivy při letu trasy Karlovy Vary – hrad Loket – Sokolovská pánev – vodní nádrž Horka – přírodní rezervace Soos – Františkovy Lázně – Cheb – Lázně Kynžvart – Mariánské Lázně – Bečov nad Teplou – Karlovy Vary. Na palubě letounu Cessna 172 uvidíte majestátní hrad Loket, lázeňská města, národní přírodní rezervaci Soos a další přírodní krásy zcela bez omezení v pohodlí vyhlídkového letadla.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

V Karlovarském kraji můžete také obdivovat Karlovy Vary, hrad Loket, Františkovy a Mariánské Lázně. Ve vedlejším Ústeckém kraji se můžete proletět z letiště v Roudnici nad Labem a v Plzeňském kraji v Plzni. Za zmínku také stojí Středočeský kraj, kde se můžete vyhlídkově proletět hned na 4 místech – Benešov, Kladno, Příbram – Dlouhá Lhota a Mladá Boleslav. Kompletní přehled zmíněných alternativních letišť:

Roudnice nad Labem | Plzeň | Benešov | Karlštejn | Kladno | Příbram – Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav


Let letadlem Cheb (Karlovarský kraj) – více o letu, termínu a ceně: