Let letadlem Františkovy Lázně (Karlovarský kraj) 🛩️

Popis průběhu letu letadlem Františkovy Lázně

Z letounu Cessna 172 lze během 50 minut úžasným způsobem obdivovat krásy Západních Čech. Během této trasy se můžete těšit na proslulá lázeňská města, hrad Loket, vodní nádrž Horka a mnoho dalších přírodních památek, včetně národní přírodní rezervace Soos, kde najdete jedinečné lesní ekosystémy a ohrožené druhy rostlin a zvířat. Pilot bude provázet let komentářem a každý cestující bude mít k dispozici sluchátka. Začátek a konec letu bude na mezinárodním letišti v Karlových Varech. Více o letu letadlem Františkovy Lázně


Co z letadla během vyhlídkového letu uvidíte?

Let letadlem Karlovy Vary

Poznejte krásy západních Čech z ptačí perspektivy při letu trasy Karlovy Vary – hrad Loket – Sokolovská pánev – vodní nádrž Horka – přírodní rezervace Soos – Františkovy Lázně – Cheb – Lázně Kynžvart – Mariánské Lázně – Bečov nad Teplou – Karlovy Vary. Na palubě letounu Cessna 172 uvidíte majestátní hrad Loket, lázeňská města, národní přírodní rezervaci Soos a další přírodní krásy zcela bez omezení v pohodlí vyhlídkového letadla.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

V Karlovarském kraji můžete také obdivovat Karlovy Vary, hrad Loket, Cheb a Mariánské Lázně. Ve vedlejším Ústeckém kraji se můžete proletět z letiště v Roudnici nad Labem a v Plzeňském kraji v Plzni. Za zmínku také stojí Středočeský kraj, kde se můžete vyhlídkově proletět hned na 4 místech – Benešov, Kladno, Příbram – Dlouhá Lhota a Mladá Boleslav. Kompletní přehled zmíněných alternativních letišť:

Roudnice nad Labem | Plzeň | Benešov | Karlštejn | Kladno | Příbram – Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav


Let letadlem Františkovy Lázně (Karlovarský kraj) – více o letu, termínu a ceně: