Let letadlem Mariánské Lázně (Karlovarský kraj) 🛩️

Popis průběhu letu letadlem Mariánské Lázně

Zažijte neuvěřitelný zážitek při letu letadlem Cessna 172, který vám během 50 minut umožní obdivovat nádherné krajiny západních Čech. Během této trasy se můžete těšit na proslulá lázeňská města, hrad Loket, vodní nádrž Horka a mnoho dalších přírodních památek, včetně národní přírodní rezervace Soos, kde se nacházejí jedinečné lesní ekosystémy a ohrožené druhy rostlin a zvířat. Pilot bude let doprovázet komentářem a každý cestující bude mít k dispozici sluchátka. Let začíná a končí na mezinárodním letišti v Karlových Varech. Více o letu letadlem Mariánské Lázně


Co z letadla během vyhlídkového letu uvidíte?

Let letadlem Karlovy Vary

Poznejte západní Čechy z nevšední perspektivy při letu trasy Karlovy Vary – hrad Loket – Sokolovská pánev – vodní nádrž Horka – přírodní rezervace Soos – Františkovy Lázně – Cheb – Lázně Kynžvart – Mariánské Lázně – Bečov nad Teplou – Karlovy Vary s letounem Cessna 172. Navštívíte majestátní hrad Loket, lázeňská města, národní přírodní rezervaci Soos a další přírodní krásy, a to zcela bez omezení v pohodlí vyhlídkového letadla.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

V Karlovarském kraji můžete také obdivovat Karlovy Vary, hrad Loket, Cheb a Františkovy Lázně. Ve vedlejším Ústeckém kraji se můžete proletět z letiště v Roudnici nad Labem a v Plzeňském kraji v Plzni. Za zmínku také stojí Středočeský kraj, kde se můžete vyhlídkově proletět hned na 4 místech – Benešov, Kladno, Příbram – Dlouhá Lhota a Mladá Boleslav. Kompletní přehled zmíněných alternativních letišť:

Roudnice nad Labem | Plzeň | Benešov | Karlštejn | Kladno | Příbram – Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav


Let letadlem Mariánské Lázně (Karlovarský kraj) – více o letu, termínu a ceně: