Vyhlídkový let vrtulníkem hrad Loket 🚁

Let vrtulníkem nad hradem Loket probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Předtím, než se vydáte do vzduchu, čeká na vás několik formalit a krátká instruktáž, co smíte a co ne. Poté si vyberete své místo, připoutáte se, nasadíte sluchátka a můžete vyrazit! Užijte si nádhernou atmosféru, kdy Vám budou patřit oblaka a krásné výhledy na hrad Loket a okolní krajinu.

Vrtulník BELL 206B pojme až pět osob, včetně pilota. Pokud si nepřejete letět s dalšími účastníky, můžete si pořídit poukaz pro 4 osoby a užít si let s přáteli nebo rodinou. Upozorňujeme, že maximální hmotnost cestujícího je 110 kg, přičemž celková hmotnost všech pasažérů 320 kg. Co během letu uvidíte? Více o letu nad hradem Loket


Co můžete při letu zahlédnout?

Vyhlídkový let vrtulníkem hrad Loket

Při vyhlídkovém letu se otevírá zcela nová perspektiva na okolní krajinu. Nejenže budete moci obdivovat nádherný hrad Loket s výraznou polohou na skalnatém ostrohu nad řekou Ohří, ale pohledy se rovněž rozprostřou na úpatí Slavkovského lesa i křivolaké koryto řeky Ohře. Tato jedinečná trasa letu nabízí zážitek, který je plný nejen vizuálních lahůdek, ale také historických a geografických zajímavostí. Jde o jeden z nejkrásnějších vyhlídkových letů!


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety letadlem a horkovzdušným balonem na různých místech v Karlovarském kraji.


Let vrtulníkem hrad Loket – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem hrad Loket je originální dárek, který zaručeně potěší! Možnost darování skrze dárkový poukaz s platností minimálně 12 měsíců je skvělým řešením. Tento dárkový poukaz umožňuje obdarovanému poskytuje dostatek času na naplánování vhodného termínu. Ať už půjde o dar k narozeninám, výročí, nebo jen jako odměna za nějaký úspěch, určitě za tento vyhlídkový let sklidíte pochvalu!