BUNGEE KATAPULT OSTRAVA ❤️

Bungee katapult v Plzni

Bungee katapult Ostrava je skvělým adrenalinovým zážitkem při kterém zažijete adrenalin jako při bungee jumpingu. Vše ale netradičně začíná na zemi, odkud je účastník díky napnutému lanu zavěšenému na jeřábu vystřelen až do výšky 36 metrů. Účastník zažije rychlý let vzhůru i krátký volný pád. Celý tento adrenalinový zážitek si můžete nechat i za drobný poplatek natočit.

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu taktéž v Ostravě.


Pro koho je bungee katapult v Ostravě vhodný?

Bungee katapult mohou absolvovat všechni jedinci v dobrém zdravotním stavu, kteří váží od 50 do 110 kg. Zcela nevhodný je pro jedince po vážných operacích a pro osoby s poruchami srdce, krevního tlaku, páteře, orgánů apod. Osoby mladší 18 let mohou skákat pouze na základě písemného potvrzení rodiče nebo zákonného zástupce.


Místo a termíny katapultu

V Ostravě se standardně katapult koná jednou až dvakrát za letní prázdniny. Přesnou lokaci, kde se zážitek v Ostravě bude odehrávat obdržíte 14 dní před konáním. Pokud Vám Ostrava nevyhovuje, vyzkoušet katapult můžete také v Brně, Olomouci, PlzniPraze.


Bungee katapult Ostrava – recenze:

Za mě opravdu pecka, lepší než jump..Ale jednou je málo, šla bych hned znovu.. Jste prostě profíci na svém místě.. Šárka Ch., hodnocení: 4/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu a ceně:

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu taktéž v Ostravě.