BUNGEE KATAPULT PLZEŇ ❤️

Bungee katapult v Plzni

Bungee katapult Plzeň je top adrenalinovým zážitkem, který zprostředkovává adrenalin jako při klasickém bungee jumpingu. Vše ale netradičně začíná na zemi, odkud je účastník díky jeřábu a z něj napnutému lanu vystřelen až do výšky 36 metrů. Účastník tak snadno zažije rychlý let vzhůru i krátký volný pád. Celý tento adrenalinový zážitek si můžete nechat i za drobný poplatek natočit.

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu.


Kdo může bungee katapult v Plzni absolvovat?

Bungee katapult se doporučuje pouze pro všechny zdravé jedince, kteří váží od 50 do 110 kg. Zcela nevhodný je pro osoby po vážných operacích a pro osoby s poruchami srdce, krevního tlaku, páteře, orgánů apod. Osoby mladší 18 let mohou skákat pouze na základě písemného potvrzení rodiče nebo zákonného zástupce.


Místo a termíny katapultu

V Plzni se katapult pravidelně koná jednou až dvakrát za letní prázdniny. Přesnou lokaci, kde se zážitek v Plzni bude odehrávat obdržíte nejpozději 14 dní před konáním do emailu. Pokud Vám Plzeň z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, vyzkoušet ho můžete také v Brně, Olomouci, OstravěPraze.


Bungee katapult Plzeň – recenze:

Zážitek jako dárek. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Zkušený personál. Člověk neměl vůbec pocit, že by se mohlo něco přihodit. Vřele doporučuji, JE TO SUPER!!! Milan H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu a ceně:

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu.