BUNGEE KATAPULT OLOMOUC ❤️

Bungee katapult v Olomouci

Bungee katapult Olomouc je poměrně novým zážitkem při kterém zažijete adrenalin jako při standardním bungee jumpingu. Vše v tomto případě ale začíná na zemi, odkud je účastník díky napnutému lanu a jeřábu vystřelen až do výšky 36 metrů. Snadno tak zažije rychlý let vzhůru i krátký volný pád. Tento adrenalinový zážitek si samozřejmě můžete nechat natočit na památku.

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu taktéž v Olomouci.


Kdo může bungee katapult v Olomouci absolvovat?

Bungee katapult se doporučuje pouze pro osoby v dobrém zdravotním stavu, kteří váží od 50 do 110 kg. Zcela nevhodný je pro jedince po vážných operacích a pro osoby s poruchami srdce, krevního tlaku, páteře, orgánů apod. Osoby mladší 18 let mohou skákat pouze na základě písemného potvrzení rodiče nebo zákonného zástupce.


Místo a termíny katapultu

V Olomouci se obvykle katapult koná jednou až dvakrát za letní prázdniny. Přesnou lokaci, kde se zážitek v Olomouci a okolí bude odehrávat obdržíte 14 dní před konáním. Pokud Vám Olomouc nevyhovuje, vyzkoušet ho můžete také v Brně, Ostravě, PlzniPraze.


Bungee katapult Olomouc – recenze:

Dobrý den, nemám žádné výhrady ani negativní připomínky k mému, zatím poslednímu zážitku. Akce byla dobře i časově naplánovaná a provedena na “ jedničku „. Těším se na další zážitek. Díky a brzy ahoj. Zdeněk H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu a ceně:

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu taktéž v Olomouci.