BUNGEE KATAPULT BRNO ❤️

Bungee katapult v Brně

Bungee katapult Brno je netradičním způsobem při kterém zažijete stejný adrenalin jako při běžném bungee jumpingu. Vše ale začíná na zemi, odkud je účastník díky napnutému lanu a jeřábu vystřelen až do výšky 36 metrů. Zažije tak rychlý let vzhůru i krátký volný pád. Celý tento adrenalinový zážitek si můžete za drobný poplatek nechat i natočit.

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu taktéž v Brně.


Pro koho je bungee katapult v Brně vhodný?

Bungee katapult se doporučuje pro všechny jedince v dobrém zdravotním stavu, kteří váží od 50 do 110 kg. Zcela nevhodný je pro osoby po vážných operacích a pro osoby s poruchami srdce, krevního tlaku, páteře, orgánů apod. Osoby mladší 18 let mohou skákat pouze na základě písemného potvrzení rodiče nebo zákonného zástupce což je běžnou záležitostí u většiny zážitků, které zprostředkováváme.


Místo a termíny katapultu

V Brně lze absolvovat katapult obvykle jednou až dvakrát za letní prázdniny. Přesnou lokaci v Brně a okolí obdržíte nejpozději 14 dní před konáním. Pokud Vám Brno z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, vyzkoušet ho můžete také v Olomouci, Ostravě, Plzni a Praze.


Bungee katapult Brno – recenze:

Jako vždy byl zážitek neskutečný. Všem to vřele doporučuji. Ondřej B., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu a ceně:

Aktualizace: Bungee katapult není momentálně k dispozici. Jako skvělou alternativu můžeme doporučit bungee jump z jeřábu taktéž v Brně.