BUNGEE JUMPING BRNO – Jihomoravský kraj

Bungee jumping z jeřábu v Brně

Bungee jumping Brno nabízí možnost skoku a zažití volného pádu díky jeřábu, který umožňuje skákat z různých výšek. Samozřejmostí je nechat si celý zážitek natočit na kameru. Konkrétně v Brně jde o varianty:

Pokud jste si dobře všimli, jako poslední varianta je uveden bungee katapult. Jde o novinku v nabídce, kdy je účastník naopak vystřelen do výšky až 36 metrů. To je možné díky speciálnímu postroji a dvěma bungee lanům. Jde o zcela unikátní zážitek, který přivodí téměř stejný nával adrenalinu jako při bungee jumpu nebo skoku padákem.


Kdo může v Brně bungee jumping a katapult absolvovat?

Skočit bungee může každý ve věku od 18 let, kdy mladší potřebují souhlas zákonného zástupce. Limitem je váha od 40 do 160 kg a dobrý zdravotní stav. V případě bungee katapultu je maximální váha stanovena na 110 kg.


Kde a kdy se v Brně skáče?

Místo kde bude bungee jumping i katapult probíhat se dozvíte minimálně 14 dní předem. Většinou jde o místa na okraji města v předem stanovených termínech, které se dozvíte po zakoupení u našeho partnera Adrop.cz. Platnost zakoupeného poukazu na bungee pak platí 12 měsíců. Pokud je pro Vás Brno daleko za zmínku stojí ještě bungee jumping v Olomouci, kde se také skáče z jeřábu pouze z výšky 50 m. Dostupná je i varianta bungee tandemu nebo bungee katapultu.


Bungee jumping Brno – recenze:

Zážitek byl neskutečný, moc jsem si seskok užila. Pořadatelé byli trpěliví s velmi příjemnou náladou. Rozhodně doporučuji! 🙂 Patricie N., Hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Další informace o průběhu zážitku a ceně naleznete: