BUNGEE JUMPING OLOMOUC ❤️

Bungee jumping z jeřábu v Olomouci

Bungee jumping Olomouc nabízí možnost skoku díky jeřábu, který umožňuje skákat z různých výšek – v Brně dokonce z 80 a 110m. Samozřejmostí je nechat si celý zážitek natočit na kameru.

Varianty bungee jumpingu v Olomouci:


Kdo může v Olomouci bungee jumping absolvovat?

Skočit bungee jump může každý ve věku od 18 let, kdy mladší potřebují souhlas zákonného zástupce. Limitující je váha od 40 do 160 kg a dobrý zdravotní stav. S sebou si vezměte pohodlné oblečení avšak ne moc volné. Pokud máte delší vlasy je potřeba je sepnout do culíku.


Místo a termín kdy se v Olomouci skáče:

Místo kde bude bungee jumping probíhat se dozvíte předem minimálně 14 dní. Většinou jde o místa na kraji města ve stanovených termínech, které se dozvíte po zakoupení u našeho partnera Adrop.cz. Platnost poukazu na bungee jumping platí 12 měsíců a vždy je vypsáno několik termínů v daném místě.

Pokud je pro Vás Olomouc z ruky, nedaleko zprostředkováváme taktéž skoky z jeřábu v Ostravě nebo Brně. V Ostravě jde o bungee z výšky 50m včetně tandemu a také bungee katapult. Brno je o mnoho zajímavější. Nabízí bungee z výšky 50, 80 nebo 110m a tandem z výšky 50m.


Bungee jumping Olomouc – recenze:

Byl to naprosto skvělý a nezapomenutelný zážitek. Výšek jsem se nikdy nebála ani když jsem vyjela 50m nad zem a podívala se dolů, ale skočit, to už byla jen odvaha – ruce za hlavu, rozkročit se a ,,vyvrátit se,, směrem dolů – to byla šílenost a nemohla jsem se dočkat, až přestanu padat volným pádem a zachytí mě ta jediná věc co mě držela. Jinak opravdu paráda. Ester H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu zážitku a ceně naleznete: