BUNGEE JUMPING OSTRAVA – Moravskoslezský kraj

Bungee jumping z jeřábu v Ostravě

Bungee jumping Ostrava nabízí možnost skoku a zažití pádu díky velkému jeřábu, který umožňuje skákat z různých výšek – v brně dokonce z 80 a 110m. Samozřejmostí je nechat si celý zážitek natočit na kameru. Varianty jsou:

Poslední varianta slibuje trochu odlišný zážitek. Díky dvěma bungee lanům a speciálním postroji je možné účastníka vystřelit do výšky až 36 metrů. Jde o trochu jiný adrenalin, který Vás ale bude bavit!


Kdo může v Ostravě bungee jumping a katapult absolvovat?

Skok bungee může absolvovat každý ve věku od 18 let, kdy mladší potřebují souhlas zákonného zástupce. Limitem je váha skokana od 40 do 160 kg a dobrý zdravotní stav. U bungee katapultu je maximální váha stanovena na 110 kg. Vhodné je zvolit pohodlné oblečení avšak ne moc volné. Pokud máte delší vlasy je nutné je sepnout do gumičky.


Místo a termín kdy se v Ostravě skáče:

Místo kde bude bungee jumping a bungee katapult probíhat se dozvíte minimálně 14 dní předem. Většinou jde o místa na okraji města v předem stanovených termínech, které se dozvíte po zakoupení u našeho partnera Adrop.cz. Platnost poukazu na bungee platí 12 měsíců a vždy je vypsáno několik termínů v daném místě. Dostupné je i varianta tandemu nebo bungee katapultu. Nejblíže od Ostravy probíhá bungee jumping také v Olomouci. Jde o zcela stejný bungee jumping z jeřábu z výšky 50m.


Bungee jumping Ostrava – recenze:

Tento zážitek mohu z vlastní zkušenosti jenom doporučit. Přístup na jedničku. Rezervovaný termín jsem měla za necelý týden. Jediné co bych vytkla, tak to čekání na samotný seskok. Eva S., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Další informace o průběhu zážitku a ceně naleznete: