BUNGEE JUMPING OSTRAVA – Moravskoslezský kraj ❤️

Bungee jumping z jeřábu v Ostravě

Bungee jumping Ostrava nabízí možnost skoku a zažití pádu díky velkému jeřábu, který umožňuje skákat z různých výšek – v brně dokonce z 80 a 110m. Samozřejmostí je nechat si celý zážitek natočit na kameru. Varianty jsou:


Kdo může v Ostravě bungee jumping a katapult absolvovat?

Skok bungee může absolvovat každý ve věku od 18 let, kdy mladší potřebují souhlas zákonného zástupce. Limitem je váha skokana od 40 do 160 kg a dobrý zdravotní stav. U bungee katapultu je maximální váha stanovena na 110 kg. Vhodné je zvolit pohodlné oblečení avšak ne moc volné. Pokud máte delší vlasy je nutné je sepnout do gumičky.


Místo a termín kdy se v Ostravě skáče:

Místo kde bude bungee jumping a bungee katapult probíhat se dozvíte minimálně 14 dní předem. Většinou jde o místa na okraji města v předem stanovených termínech, které se dozvíte po zakoupení u našeho partnera Adrop.cz. Platnost poukazu na bungee platí 12 měsíců a vždy je vypsáno několik termínů v daném místě. Nejblíže od Ostravy probíhá bungee jumping také v Olomouci. Jde o zcela stejný bungee jumping z jeřábu z výšky 50m.


Bungee jumping Ostrava – recenze:

Jedním slovem…nečekané. Na něco takového se nepřipravíte, ale ten pocit, když to dáte je k nezaplacení. Michaela S., hodnocení: 5/5

Super zážitek, dobrá organizace! Ideální by byl ještě slunečník pro čekající 1 h. na skok, když pálí slunce. Andrea S., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu zážitku a ceně naleznete: