VYHLÍDKOVÝ LET VĚTRONĚM CENA – kolik stojí let větroněm?

Hledáte zajímavý vyhlídkový let nad oblíbeným městem nebo místem? Popřípadě ho chcete někomu darovat? Jste tu správně! O několik řádků níže se dozvíte kolik vyhlídkový let větroněm může stát a také to, kde všude probíhá. Na úplném konci jsme pro Vás připravili tip na dárek pokud si nejste jisti, že let větroněm je to pravé. Let větroněm cena – na kolik Vás to tedy vyjde?


Let větroněm cena – Kolik stojí vyhlídkový let větroněm?

  • Vyhlídkový let větroněm začíná na ceně od 1 750 Kč za jednu osobu na 15 minut letu a končí na ceně cca 6 500 Kč v případě 60 minutového letu.
  • Pokud chcete zažít o trochu víc adrenalinu ve Vyškově můžete zažít adrenalinový let větroněm za cenu 4 199 Kč.
  • Ceny za let větroněm se pochopitelně liší dle místa a doby letu.

let větroněm, kluzákem - let větroněm cena

Kde vyhlídkové lety větroněm probíhají?

Vyhlídkové lety větroněm zprostředkováváme prozatím pouze ve třech krajích. Jde však o tak unikátní zážitek za kterým se vyplatí vážit i delší cestu. Kde tedy let větroněm probíhá?

Břeclav (Jihomoravský kraj) | Vyškov (Jihomoravský kraj) | Zábřeh u Dolního Benešova (Moravskoslezský kraj) | Zbraslavice (Středočeský kraj)


Lze let letadlem větroněm darovat?

Samozřejmě lze let větroněm darovat a to díky dárkovému balení. Platnost je 12 měsíců. Pokud si nejste jistí zda je let jak se říká „to pravé ořechové“ můžeme Vám nabídnou univerzální dárkový poukaz v libovolné hodnotě od 500 Kč. Obdarovaný si tak vybere zážitek sám. Například jízdu v některém ze supersportů, skok padákem nebo kurz vaření. Možností je spousta. Zjistit více o univerzálním poukazu