Let větroněm Příbram (Středočeský kraj)

O průběhu letu větroněm nad Příbramí

Vyhlídkový let větroněm v Příbrami

Let větroněm Příbram probíhá standardně od března do října, většinou o víkendech a to za vhodného počasí. Vše začíná krátkou instruktáží a seznámením s pilotem kluzáku, který kompletně představí průběh celého zážitku. Rozhodně se ničeho nebojte, jde o velice zkušeného pilota! Následně usednete do větroně, resp. kluzáku, které tažné letadlo vynese do potřebné výšky. Tu pilot kluzáku udržuje či zvyšuje díky vzestupným vzdušným proudům. Od této chvíle si užijete dokonalý výhled do okolí a to vše za naprostého klidu. Větroň bude krásně klouzat po obloze. Chcete to zažít na vlastní kůži nebo tento zážitek darovat? Více o vyhlídkovém letu větroněm


Kde dále vyhlídkový let větroněm u nás probíhá?

let větroněm, kluzákem

Další vyhlídkové lety dvoumístným kluzákem probíhají ve Zbraslavicích a Vyškově. Ve Vyškově navíc můžete zvolit akrobatickou variantu letu. Zažijete tak o trochu více adrenalinu. Doufáme, že se startovací místa v budoucnu o další místa rozšíří.

Zbraslavice (Středočeský kraj) | Vyškov (Jihomoravský kraj)


Není pro Vás let větroněm to pravé ořechové?

Doporučit Vám v tomto případě můžeme vyhlídkové lety balónem, které trvají o něco déle a zprostředkováváme je téměř po celé ČR. Vhodné jsou také pro více účastníků. Větroň je bohužel určen pouze pro jednoho. Adrenalinovější vzdušný zážitek v naší nabídce pak představuje tandemový paragliding. Ten ale bohužel probíhá jen na pár místech v ČR.


Recenze na vyhlídkový let v kluzáku Příbram:

Přístup pilotů a ostatního personálu byl skvělý, vše vysvětlili a potřebné ukázali… Ondřej E., hodnocení: 10/10

Zdroj: Zazitky.cz

Více informací o ceně a termínech: