Let větroněm Zábřeh u Dolního Benešova (Moravskoslezský kr.)

O průběhu letu větroněm Zábřeh u Dolního Benešova

Let větroněm Zábřeh u Dolního Benešova probíhá standardně od dubna do října, většinou o víkendech. Vše začíná krátkou instruktáží a seznámením s pilotem. Ten Vám kompletně představí průběh celého zážitku. Ničeho se nebojte, vždy jde o zkušeného pilota! Po instruktáží usednete do větroně, resp. Kluzáku a necháte se tažným letadlem vynést do potřebné výšky. Tu pilot kluzáku udržuje či zvyšuje díky vzestupným vzdušným proudům. Užít si tak můžete dokonalý výhled do okolí za naprostého klidu. Větroň bude krásně klouzat po obloze. Chcete to zažít na vlastní kůži nebo tento zážitek darovat? Více o vyhlídkovém letu kluzákem


Kde dále vyhlídkový let větroněm u nás probíhá?

let větroněm, kluzákem

Další vyhlídkové lety dvoumístným kluzákem probíhají ve Zbraslavicích, Příbrami a Vyškově. Ve Vyškově dokonce můžete zvolit akrobatickou variantu letu. Zažijete tak o trochu více adrenalinu. Doufáme, že se startovací místa v budoucnu o další místa rozšíří.

Zbraslavice (Středočeský kraj) | Příbram (Středočeský kraj) | Vyškov (Jihomoravský kraj)


Není pro Vás let větroněm to pravé ořechové?

S klidným srdcem Vám můžeme doporučit vyhlídkové lety balónem, které trvají o něco déle a zprostředkováváme je téměř po celé ČR. Vhodné jsou také pro více účastníků. Větroň je bohužel určen pouze pro jednoho. Adrenalinovější vzdušný zážitek v naší nabídce pak představuje paragliding. Ten ale probíhá jen na pár místech v ČR.


Recenze na vyhlídkový let v kluzáku Zábřeh:

Skvělá komunikace se zřizovatelem, určitě doporučuji všem jako dárek. Hana K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o ceně a termínech: