Let větroněm Břeclav (Jihomoravský kraj) 🛩️

O průběhu letu větroněm nad Břeclaví

Vyhlídkový let větroněm Břeclav

Let větroněm Břeclav probíhá v období od března do října, většinou o víkendech a to pouze za dobrého počasí kvůli bezpečnosti. Celý zážitek začíná krátkou instruktáží a seznámením se s pilotem větroně. Rozhodně se ničeho nebojte, jde o velice zkušeného pilota! Následně usednete do větroně, resp. kluzáku, které tažné letadlo vynese do potřebné výšky. Ta je pilotem kluzáku udržována či zvyšována díky vzestupným vzdušným proudům. Od této chvíle si užijete naprosto úžasný výhled do okolí a to vše za naprostého ticha.

V současnosti lety větroněm v Břeclavi nezprostředkováváme. Dobrou zprávou je, že obdobný let probíhá ve Vyškově. Více o letu větroněm Vyškov


Kde dále vyhlídkový let větroněm u nás probíhá?

Další vyhlídkové lety větroněm probíhají v Příbrami, Zbraslavicích, Vyškově a Zábřehu u Dolního Benešova. Ve Vyškově navíc můžete zvolit akrobatickou variantu letu! Zažijete tak mnohem více adrenalinu než u klasického letu. Doufáme, že se startovací místa v budoucnu o další místa rozšíří. Pro toho, koho pohled seshora fascinuje, je let větroněm parádním dárkem, který si bude moci vychutnat zcela individuálně. Máte to někam blíže?

Příbram (Středočeský kraj) | Zbraslavice (Středočeský kraj) | Vyškov (Jihomoravský kraj) | Zábřeh u Dolního Benešova (Moravskoslezský kraj)


Není pro Vás let větroněm to pravé ořechové?

Potom Vám můžeme doporučit vyhlídkové lety balónem, které trvají o něco déle a zprostředkováváme je téměř po celé ČR. Vhodné jsou také pro více účastníků, můžete tak s sebou vzít do oblak rodinu či kamarády. Větroň je bohužel určen pouze pro jednoho pasažéra. Adrenalinovější zážitek v naší nabídce pak představuje tandemový paragliding. Ten ale bohužel probíhá jen na několika málo místech v ČR.


Více informací o ceně a termínech:

V současnosti lety větroněm v Břeclavi nezprostředkováváme. Dobrou zprávou je, že obdobný let probíhá ve Vyškově. Více o letu větroněm Vyškov