Letecký simulátor vrtulníku Kamov Ka-50 Praha 🕹️

Nebaví Vás dopravní letadla nebo stíhací letouny? Pak jste tu správně. Zprostředkováváme také simulátory letu vrtulníkem v Praze a to konkrétně ve sovětském Ka-50 výrobce Kamov. Pokud tento vrtulník neznáte, nic se neděje. Nejde o úplně známý vrtulník. Zajímavostí je, že byl určen jako konkurent americkému Apache AH-64.

Aktualizace: V současnosti již není simulátor vrtulníku v nabídce. Omlouváme se. Líbit by se Vám ale mohl simulátor stíhačky F-16 a L-39 nebo simulátor Boeingu 737 nebo Airbusu A320.


Krátce o vrtulníku Kamov Ka-50 a průběhu zážitku

Vrtulník Kamov Ka-50 na Aviatické pouti v Pardubicích
Vrtulník předvádějící bojové manévry na Aviatické pouti

Vrtulník Kamov Ka-50 je jak už je z názvu poznatelné sovětským bitevním vrtulníkem z 80. let, který je stále ve službě. Vývoj vrtulníku byl zaměřen zejména na boj proti tankům, ale zároveň i na boj ve vzduchu. Jde o jednomístný bojový vrtulník, který měl konkurovat americkému Apache AH-64, který je více známý. Kamov Ka-50 je známý také pod označením Černý žralok podle stejnojmenného filmu. Ze stejné konstrukce vychází i Ka-52 (Aligator), který je rozšířen a je dvoumístný.

Letecký simulátor vrtulníku Kamov Ka-59 a jeho kokpit

Průběh leteckého simulátoru vrtulníku v Praze je takový, že nejprve po příchodu následuje instruktáž, představení vrtulníku a celého průběhu. Poté účastník usedá do sedačky, která má pohyblivé písty simulující náklon a pohyby vrtulníku až 50 stupňů. Účastník si vyzkouší vzlet i přistání na heliport a pochopitelně nějaké bojové i nebojové manévry ve vzduchu. Po celou dobu je přítomen zkušený instruktor, který rád poradí a pomůže. Není se tak čeho obávat 🙂


Další letecké simulátory v nabídce

Letecké simulátory slibují parádní zábavu a to ať už jde o dopravní letadla, stíhačky nebo tento vrtulník. Konkrétně ze simulátorů dopravních letadel zprostředkováváme simulátor letadla Boeing 737, konkurenční Airbus A320 a Douglas DC-9, kde je připraven skutečný kokpit letadla dovezený z Kanady. Velkou zábavu slibují také letecké simulátory stíhaček L-39 a F-16 v Praze a Brně. Konkrétně L-39 byl vyvíjen v Československu a jde o velice snadno ovladatelný vrtulník díky kterému si na simulátoru užijete mnoho a mnoho manévrů.


Jaké jsou ohlasy na simulátor vrtulníku?

Zážitek s velkým „Z“, naprosto profi od profesionálů, moc děkuji, předčilo moje očekávání. Miloš N., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Letecký simulátor vrtulníku – dostupné termíny a cena :

Aktualizace: V současnosti již není simulátor vrtulníku v nabídce. Omlouváme se. Líbit by se Vám ale mohl simulátor stíhačky F-16 a L-39 nebo simulátor Boeingu 737 nebo Airbusu A320.