Letecký simulátor stíhačky L-39 Brno 🕹️

Více o stíhačce L-39 BRNO a průběhu pilotování

Stíhačka L-39 v Pardubicích na Aviatické pouti, připraven je letecký simulátor tohoto stíhacího letounu

Stíhačka L-39 Albatros značky Aero je stíhacím letounem z 60. let, který byl vyvinut u nás v Československu. Jde o velice komplexní stíhačku, která díky své snadné ovladatelnosti výhodná pro bojový výcvik. V současnosti jsou tyto stíhačky v Čáslavi a Pardubicích, kde slouží jako cvičné letouny. Pokud byste se chtěli dozvědět více o této stíhačce, podívejte na stránky leteckého muzea.


Letecký simulátor Brno stíhačka L-39

Jaký má průběh simulátor stíhačky L-39 v Brně?

Po příchodu na místo následuje krátká instruktáž, představení stíhačky a ovládacích prvků. Seznámeni také budete s celým průběhem pilotování stíhačky F16. Poté už se účastník může zapojit do vzdušných bojů díky realistickému zpracování leteckého simulátoru a kokpitu stíhačky. Vzlety, přistání, pestré manévry, zaměřování a střelba. Na rozdíl od simulátoru stíhačky F-16 se nelétá v maketě kokpitu stíhačky. Tím je celkový dojem o proti F-16 horší, ale i tak si užijete maximální zábavu. Prvně tedy projdete základní instruktáží, představením a poté již účastník může vyzkoušet co tato stíhačka dovede.


Let stíhačkou L-29 Aero Delfín

Větší zážitek je let v opravdové stíhačce!

Zažijte nebo darujte let ve stíhačce Aero L-29 nebo L-39, které létají se zájemci v Brně. Za zvážení také stojí let stíhačkou MiG-15 v Hradci Králové. Jakou stíhačku vyberete?


Další letecké simulátory v nabídce:

Dalšími leteckými simulátory v nabídce jsou dopravní letadla Boeing 737, Airbus A320 a Douglas DC-9, kde se let odehrává ve skutečném kokpitu tohoto letadla. Líbit by se také mohl simulátor stíhačky MiG-21 nebo stíhačky F-16. Na všech těchto simulátorech si užijete maximální zábavu!


Jaké jsou recenze na simulátor stíhačky L-39?

Já i můj kolega jsme byli nadšeni. nejvíc ho dostalo let s virtuálními brýlemi. Prostě super, to se musí zažít. Děkujeme. Josef S., hodnocení: 5/5

Byli jsme moc spokojení, zážitek dostal syn k narozeninám, instruktor se nám věnoval, moc jsme si zážitek užili. Děkujeme. Helena H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Aktualizace: V současnosti již není simulátor L-39 v nabídce. Omlouváme se. Líbit by se Vám ale mohli další skvělé simulátory letadel, které také probíhají v Brně: