Letecký simulátor stíhačky PRAHA, BRNO

Více o stíhačce F-16 v Praze a průběhu simulátoru

Stíhačka F-11, předchozí model F-16,k terý lze vyzkoušet na simulátoru stíhačky
Stíhačka F-11 Tiger na Aviatické pouti v Pardubicích ze které vychází F-16, kterou lze vyzkoušet na leteckém simulátoru.

Nejprve se zaměříme na krátké představení stíhačky, která je připravena k řízení pomocí leteckého simulátoru. Stíhačka F16 je jednomístným a jednomotorovým stíhacím letounem, který zvládne přetížení až 9 G. Zbrojení stíhačky tvoří řízené i neřízené pumy (munice ve tvaru kapky nebo válce) a 20 mm kanon. Vybavení stíhačky F16 také umožňuje lety a útoky i v noci. Tuto stíhačku také v modernější verzi využívá Letectvo Spojených států amerických.

letecký simulátor stíhačky F-16 Praha a její kokpit

Teď ale k průběhu pilotování stíhačky na leteckém simulátoru stíhačky. Po příchodu následuje krátká instruktáž, představení stíhačky a ovládacích prvků. Seznámeni také budete s celým průběhem pilotování stíhačky F16. Poté už se účastník může zapojit do vzdušných bojů díky realistickému zpracování leteckého simulátoru a kokpitu stíhačky. Vzlety, přistání, pestré manévry, zaměřování a střelba.

To vše lze vyzkoušet na tomto leteckém simulátoru stíhačky F16 v Praze.


Více o stíhačce L-39 BRNO a průběhu pilotování

Stíhačka L-39 v Pardubicích na Aviatické pouti, připraven je letecký simulátor tohoto stíhacího letounu
Stíhací letoun Aero L-39, který můžete vyzkoušet na leteckém trenažeru v Brně.

Stejně jako u předchozí stíhačky nejprve začneme představením té „brněnské“. Stíhačka L-39 Albatros značky Aero je stíhacím letounem z 60. let, který byl vyvinut u nás v Československu. Jde o velice komplexní stíhačku, která díky své snadné ovladatelnosti výhodná pro bojový výcvik. V současnosti jsou tyto stíhačky v Čáslavi a Pardubicích, kde slouží jako cvičné letouny. Pokud byste se chtěli dozvědět více o této stíhačce, podívejte na stránky letecké techniky AČR.

Letecký simulátor Brno stíhačka L-39

Průběh simulátoru v Brně je obdobný jako výše s tím rozdílem, že se nelétá v maketě kokpitu stíhačky. Tím je celkový dojem o proti F16 horší, ale i tak si užijete maximální zábavu. Prvně tedy projdete základní instruktáží, představením a poté již účastník může vyzkoušet co tato stíhačka dovede. Staňte se pilotem stíhačky L-39 v Brně


Další letecké simulátory v nabídce:

Dalšími leteckými simulátory v nabídce jsou dopravní letadla Boeing 737, Airbus A320 a Douglas DC-9, kde se let odehrává ve skutečném kokpitu tohoto letadla. Za zmínku také stojí simulátor vrtulníku Ka-50. Na všech těchto simulátorech si užijete maximální zábavu!


Dostupné termíny, cena letecký simulátor stíhačky