Letecký simulátor stíhačky F-16 Praha, Brno 🕹️

Více o stíhačce F-16 v Praze a průběhu simulátoru

Stíhačka F-11, předchozí model F-16,k terý lze vyzkoušet na simulátoru stíhačky
Stíhačka F-11 Tiger na Aviatické pouti v Pardubicích ze které vychází F-16, kterou lze vyzkoušet na leteckém simulátoru.

Nejprve se zaměříme na krátké představení stíhačky, která je připravena k řízení pomocí leteckého simulátoru. Stíhačka F16 je jednomístným a jednomotorovým stíhacím letounem, který zvládne přetížení až 9 G. Zbrojení stíhačky tvoří řízené i neřízené pumy (munice ve tvaru kapky nebo válce) a 20 mm kanon. Vybavení stíhačky F16 také umožňuje lety a útoky i v noci. Tuto stíhačku také v modernější verzi využívá Letectvo Spojených států amerických.

letecký simulátor stíhačky F-16 Praha a její kokpit

Teď ale k průběhu pilotování stíhačky na leteckém simulátoru stíhačky. Po příchodu následuje krátká instruktáž, představení stíhačky a ovládacích prvků. Seznámeni také budete s celým průběhem pilotování stíhačky F16. Poté už se účastník může zapojit do vzdušných bojů díky realistickému zpracování leteckého simulátoru a kokpitu stíhačky. Vzlety, přistání, pestré manévry, zaměřování a střelba.

To vše lze vyzkoušet na tomto leteckém simulátoru stíhačky F16 v Praze a Brně.


Let stíhačkou L-29 Aero Delfín

Větší zážitek je let v opravdové stíhačce!

Zažijte nebo darujte let ve stíhačce Aero L-29 nebo L-39, které létají se zájemci v Brně. Za zvážení také stojí let stíhačkou MiG-15 v Hradci Králové. Jakou stíhačku vyberete?


Další letecké simulátory v nabídce:

Dalšími leteckými simulátory v nabídce jsou dopravní letadla Boeing 737, Airbus A320 a Douglas DC-9, kde se let odehrává ve skutečném kokpitu tohoto letadla. Líbit by se také mohl simulátor stíhačky MiG-21 či legendární Messerschmitt Bf109. Na všech těchto simulátorech si užijete maximální zábavu!


Jaké jsou recenze na simulátory stíhačky?

Naprosto úžasný, velmi vlídný přístup pána co mě zaškoloval a hlavně na co jsem se zeptal, tak na vše věděl odpověď. Smekám před ním jakou měl znalost ohledně letectví a všeho okolo toho. Velmi rád tam zajdu znovu. Jiří U., hodnocení: 5/5

Bylo to super nadchlo mě to tak že bych začal opravdu létat s letadlem. Za mě naprosto super. Díky moji manželce, že mi darovala hezký dárek. Jiří N., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Dostupné termíny, cena letecký simulátor stíhačky