Více o stíhačce F-16 v Praze a průběhu simulátoru

Nejprve se zaměříme na krátké představení stíhačky, která je připravena k řízení pomocí leteckého simulátoru. Stíhačka F16 je jednomístným a jednomotorovým stíhacím letounem, který zvládne přetížení až 9 G. Zbrojení stíhačky tvoří řízené i neřízené pumy (munice ve tvaru kapky nebo válce) a 20 mm kanon. Vybavení stíhačky F16 také umožňuje lety a útoky i v noci. Tuto stíhačku také v modernější verzi využívá Letectvo Spojených států amerických.

Teď ale k průběhu pilotování stíhačky na leteckém simulátoru stíhačky. Po příchodu následuje krátká instruktáž, představení stíhačky a ovládacích prvků. Seznámeni také budete s celým průběhem pilotování stíhačky F16. Poté už se účastník může zapojit do vzdušných bojů díky realistickému zpracování leteckého simulátoru a kokpitu stíhačky. Vzlety, přistání, pestré manévry, zaměřování a střelba.
To vše lze vyzkoušet na tomto leteckém simulátoru stíhačky F16 v Praze a Brně.

Větší zážitek je let v opravdové stíhačce!
Zažijte nebo darujte let ve stíhačce Aero L-29 nebo L-39, které létají se zájemci v Brně. Za zvážení také stojí let stíhačkou MiG-15 v Hradci Králové. Jde o TOP zážitek, který se bohužel řadí mezi nejdražší v naší nabídce. Rozhodně ale stojí za to! Jakou stíhačku vyberete?
Další letecké simulátory v nabídce:
Dalšími leteckými simulátory v nabídce jsou dopravní letadla Boeing 737, Airbus A320 a Douglas DC-9, kde se let odehrává ve skutečném kokpitu tohoto letadla. Líbit by se také mohl simulátor stíhačky MiG-21. Na všech těchto simulátorech si užijete maximální zábavu!
Jaké jsou recenze na simulátory stíhačky?
Dobrý den. Splněný sen. Profesionální, přesto přátelský a vlídný přístup instruktora, velice reálný zážitek a pocit letu. Bohužel Albert Einstein měl s relativitou času pravdu – příšerně strašně hrozně moc rychle to uteklo. Jít z 0 na F-16 – jak to mohlo dopadnout… zapíchnout do moře, nebo se rozsekat o beton… Ale pod odborným vedením jsem to dokázal a v úplně poslední možnou chvíli jsem efšestnástku posadil na přistávací dráhu. Pak už jen citový „průjem“… Ještě že nedošlo na souboj… Vřele všem doporučuji, mám jen jednu radu pro úplné začátečníky jako já – začít na pomalých vrtuláčích, a pak postupně přejít na špičkovou techniku. jinak beton, nebo hladina… Normálně z embéčka taky nelezu do F-1. Nebo jo? Moc děkuji. Za mě 1+ Josef K., hodnocení: 5/5
Číst více recenzí na Adrop.cz