Let letadlem Lednice (Jihomoravský kraj) 🛩️

Popis průběhu letu letadlem nad Lednici a okolím

Let letadlem Lednice je skvělou alternativou k letu balonem nad Lednicí a to proto, že za mnohem méně času toho zahlédnete mnohem více! Vybrat si navíc můžete z různých časových variant během kterých zahlédnete spoustu zajímavých míst i v dalekém okolí Lednice. Jaká konkrétně? Dozvíte se o pár řádků níže. Upozorňujeme však, že vyhlídkový let mohou absolvovat pouze zdraví jedinci! Konkrétně tento let je určen až pro 5 osob. Můžete tak s sebou vzít členy rodiny či kamarády a let si tím společně zpříjemnit. Pokud se pro vyhlídkový let nad Lednicí a okolím rozhodnete, doporučujeme přijet na letiště dříve a to minimálně o 15 minut. Před samotným letem totiž probíhá krátký briefing s pilotem. Více o letu nad Lednicí


Co z letadla pravděpodobně uvidíte?

Let letadlem Lednice - co můžete vidět

Z letadla toho nad Lednicí a jejím okolí můžete zahlédnout opravdu mnoho. Například staré vlakové nádraží, tři rybníky – Hlohovecký, Prostřední, Mlýnský rybník a hlavně nádherný zámek Lednice se zámeckou zahradou s benátskou kašnou. Severně se pak rozléhá Lednicko-Valtický areál ve kterém spatříte zámecký rybník. Krásný pohled je zde na unikátní akvadukt a minaret. V okolí západním směrem můžete pokochat pohledem na krásnou Pálavu. Tedy i Novomlýnské vodní nádrže, které jsou největší vodní plochou na Moravě, nedaleký Pavlovský vrch a další zajímavým přírodní m útvarem je Růžový vrch a kočičí kámen. Opomenout také nesmíme zámek Mikulov. Při delší časové variantě je toho možné zahlédnout mnohem více! Vybrat si můžete z připravených tras nebo si vybrat svojí, pokud je to reálné stihnout.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

Lety letadlem v Jihomoravském kraji dále probíhají také v Brně, Břeclavi a Vyškově. Pokud by Vám tato místa nevyhovovala, doporučujeme let v Českých Budějovicích, které se nachází ve vedlejším Jihočeském kraji. Kromě letu letadlem se nad Brnem můžete proletět vzducholodí nebo vrtulníkem a dokonce ho pilotovat! Kde se lze v rámci kraje a okolí vyhlídkově proletět letadlem?

Brno | Vyškov | České Budějovice


Vyhlídkový let letadlem Lednice – více informací o letu, termínu a ceně: