Vyhlídkový let vrtulníkem Lednice 🚁

Let vrtulníkem nad Lednicko-valtickým areálem probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Před odletem se připravte na krátkou instruktáž a několik drobných formalit, které jsou důležité pro jasné pochopení pravidel a omezení. Jakmile tyto kroky dokončíte, připoutáte se a nasadíte si sluchátka, a až poté se vydáte do vzduchu! Zažijete s pilotem příjemnou atmosféru a budete moci obdivovat úchvatné výhledy na celý Lednicko-valtický areál a jeho okolím. Více o letu nad Lednicko-valtickým areálem

Vrtulník BELL 206B dokáže přepravit až pět jednotlivců, včetně pilota. Pro ty, kdo preferují soukromost, je možnost zakoupit dárkový poukaz pro čtyři osoby a vychutnat si let pouze s vybranými společníky. Je důležité si uvědomit, že maximální hmotnost jednotlivého cestujícího nesmí překročit 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů nesmí přesáhnout 320 kg. Co během letu zahlédnete?


Co můžete při letu zahlédnout?

Vyhlídkový let nad Lednicko-valtickým areálem

Nad Lednicí a jejím okolí můžete zahlédnout opravdu mnoho. Například staré vlakové nádraží, tři rybníky – Hlohovecký, Prostřední, Mlýnský rybník a hlavně nádherný zámek Lednice. K němu naleží i zámecká zahrada s benátskou kašnou a se zámeckým skleníkem. Severně se pak rozléhá Lednicko-Valtický areál ve kterém spatříte zámecký rybník. Krásný pohled je zde na unikátní akvadukt a minaret. Pokud budete sledovat trasu řeky Stará Dyje spatříte také Janův hrad a popřípadě jižně Lovecký zámeček. V okolí pak západním směrem se můžete pokochat pohledem na CHKO Pálava.


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Není pro Vás let ve vrtulníku to pravé ořechové? V Jihomoravském kraji Vám můžeme nabídnout netradiční let vzducholodí, pohodový let letadlem či unikátní let stíhačkou. Líbit by se také mohl let větroněm, který probíhá nedaleko od Brna a to ve Vyškově. Popřípadě se doporučujeme podívat na vyhlídkové lety balonem v Jihomoravském kraji, kde je k dispozici až 12 startovacích míst.


Let vrtulníkem Lednice – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Lednice je originálním dárkem, který zaručeně vyvolá nadšení! Možnost darování pomocí dárkového poukazu s platností alespoň 12 měsíců je skvělým řešením. Tento poukaz dává obdarovanému dostatek času na to, aby si mohl vybrat vhodný termín a naplánovat si zážitek podle svých představ. Ať už chcete udělat radost k narozeninám, výročí nebo jen tak jako odměnu za úspěch, vyvoláte s tímto darem jistě velkou radost!