Let vzducholodí Brno 💛

Jakými způsoby už jste v životě cestovali? Vzhledem k tomu, že se nabízí spousta variant, nemusíte mít ještě ani zdaleka všechny splněné! Cestovat můžete pěšky, autem, na kole, autobusem, vlakem, letadlem, na koloběžce, ve skákacích botách, v balónu, dnes dokonce i v raketě na Mars. Ačkoliv se může cesta do vesmíru jevit jako ta nejlákavější varianta, plavba vzducholodí je přece jenom o něco romantičtější. Vzducholoď není nejrychlejší a ani vás nedopraví všude tam, kde si zamanete. Ale kam spěchat? Konečně se zastavte a užijte si půlhodinový vyhlídkový let buďto nad Prahou a Karlštejnem nebo nad Brnem. Více o letu vzducholodí Brno


K čemu můžete let vzducholodí využít?

Let vzducholodí Karlštejn

Doma určitě nezapomeňte ani zásnubní prsten pro svou drahou polovičku. Pokud ho už nějakou dobu nosíte v kapse a hledáte ten správný okamžik, paluba vzducholodi se jeví jako nejideálnější varianta. Už samotný let vzducholodí může být pro vaše nejbližší milé překvapení, tedy jen za předpokladu, že nemají panickou hrůzu z výšek.


Nechte myšlenky plynout a užijte si krásu Brna z ptačí perspektivy!

vyhlídkový let vzducholodí Brno

Čas strávený ve vzducholodi však nemusíte nijak záměrně využívat. Prostě ho nechte plynout stejně, jako se ve vzduchu vznáší vzducholoď. Vzducholoď, kterou poletíte, se svou konstrukcí řadí do kategorie sportovní Zeppelin, a tak umí vyvinout rychlost až 30 km/h. Měří 41 metrů a v průměru má 14 metrů.

Právě ve vzducholodi můžete nechat své problémy na zemi a na její palubě získat potřebný nadhled pro to, co právě řešíte. Hlavně si ale užijete parádní výhledy na Brno a okolí, které jen tak někdo nezažije! Před vzlétnutím dostanete potřebné informace pro dobu letu. Po přistání budete mezi vzduchoplavci přivítáni speciálním křtem. Aby vám ostatní věřili, že jste vzducholodí opravdu letěli, dostanete certifikát a malý dárek na památku. Možností je i zcela soukromý let. Není to paráda?!


Jaké jsou recenze na let vzducholodí?

Nádherný zážitek v jedinečné vzducholodi při letu nad Brnem. Poděkování patří všem členům organizátorů letu a zúčastněnému personálu za jejich příjemné, seriózní a ochotné vystupování. Snad si let ještě někdy zopakuji. Jiří K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Vyhlídkový let vzducholodí Brno – více o termínu a ceně: