Let letadlem Český Krumlov (Jihočeský kraj) 🛩️

Krátký popis letu letadlem Český Krumlov

Výlet letadlem nad Českým Krumlovem vás dostane do oblak a otevře nové výhledy na krásy jižních Čech. Při hodinovém letu se pokocháte nádhernými zámky, šumavskou divočinou a perličkou regionu – pohádkovým Českým Krumlovem. Moderní letadlo Cessna 172 vás unese do výše, kde vám nic nebrání v dokonalém výhledu. Pilot vám během letu komentuje vše, co uvidíte v sluchátkách. Celý zážitek probíhá v naprostém komfortu a teple vyhřívaného letadla. Více o letu letadlem nad Českým Krumlovem


Co z letadla nad Českým Krumlovem zahlédnete?

Let letadlem Český Krumlov - pohled na město

Let letadlem Vám nabídne výhled na celé město, kterým protéká řeka Vltava a tvoří zde krásné meandry. Město je tvořeno celou řadou středověkých uliček a různých romantických zákoutí. Dominantou je však bezesporu státní hrad a zámek Český Krumlov. U něho spatříte Jelení zahradu a Zámeckou zahradu s letohrádkem Bellarie. V posledně zmiňovaném parku se také nachází unikátní otáčivé hlediště.

Krásný pohled je i na místní církevní stavby. Minoritský klášter, kostel sv. Víta a synagogu Český Krumlov. Ne nadarmo je toto město na seznamu světového dědictví UNESCO. V okolí města na severu spatříte Vyšenské kopce, které jsou součástí Blanského lesa. Jihozápadně vodní nádrž Lipno a východně za dobrého počasí CHKO Třeboňsko.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

V Jihočeském kraji zprostředkováváme také lety nad Českými Budějovicemi, Hlubokou nad Vltavou, Netolicemi a Prachaticemi. Pokud Vám tato místa z jakéhokoliv důvodu nevyhovují, doporučujeme se podívat na lety ve vedlejších krajích – Plzeňský kraj, Středočeský kraj a Jihomoravský kraj. Určitě si jiné zajímavé místo vyberete. Konkrétně jde o tato letiště:

Plzeň | Benešov | Karlštejn | Kladno | Příbram – Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav | Brno | Vyškov


Let letadlem Český Krumlov – více o termínu a ceně: