Vyhlídkový let vrtulníkem Český Krumlov 🚁

Let vrtulníkem nad Českým Krumlovem probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Předtím, než se vydáte do vzduchu, budete muset projít několika formálnostmi a krátkou instruktáží, abyste věděli, co je povoleno a co ne. Jakmile to bude hotovo, připoutáte se a nasadíte sluchátka, pak už se můžete vydat do vzduchu! Užijte si tu úchvatnou atmosféru, kdy se stanete pánem nebes a budete moci obdivovat nádherné výhledy na Český Krumlov a okolní krajinu. Více o letu nad Českým Krumlovem

Vrtulník BELL 206B pojme až pět osob, včetně pilota. Pokud si nepřejete letět s dalšími účastníky, můžete si pořídit poukaz pro 4 osoby a užít si let s přáteli nebo rodinou. Upozorňujeme, že max. hmotnost cestujícího je 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů 320 kg. Co během letu uvidíte?


Co můžete při letu zahlédnout?

Let balonem Český Krumlov - pohled na město

Pro milovníky architektury je let nad Českým Krumlovem neodolatelnou volbou, kde se mohou těšit na „kochačku“ architektonickými skvosty zapsanými na seznamu UNESCO. Během tohoto vyhlídkového letu můžete obdivovat impozantní hrad Český Krumlov, který dominuje nad městem s jedinečnou historií a architekturou. Dále můžete spatřit malebné historické domy, úzké uličky a náměstí, které tvoří nezaměnitelnou atmosféru tohoto středověkého města. Pohled z výšky vám umožní ocenit krásu každého detailu a pochopit, proč je Český Krumlov tak zvláštní a cenný klenot UNESCO.


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety balonem na různých místech v Pardubickém kraji a samozřejmě i nad Pardubicemi.


Let vrtulníkem Český Krumlov – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Český Krumlov je originální dárek, který zaručeně potěší! Možnost darování skrze dárkový poukaz s platností minimálně 12 měsíců je skvělým řešením. Tento dárkový poukaz umožňuje obdarovanému poskytuje dostatek času na naplánování vhodného termínu. Ať už půjde o dar k narozeninám, výročí, nebo jen jako odměna za nějaký úspěch, určitě za tento vyhlídkový let sklidíte pochvalu!