Let letadlem Netolice (Jihočeský kraj) 🛩️

Krátký popis letu letadlem Netolice

Let letadlem Netolice je jedním z mála ze způsobů jak dokonale poznat toto místo v Jihočeském kraji. Během hodinového letu v moderní Cessně 172 uvidíte kromě Netolic další krásné zámky, šumavskou přírodu a další zajímavá místa, jako je Boubínský prales či Plešné jezero. Všechny pasažéry čeká komfortní let v vyhřívaném letadle, s pilotem, který jim bude živě komentovat výhledy přes sluchátka. Zažijte jižní Čechy z ptačí perspektivy! Více o letu letadlem nad Netolicemi


Co z letadla nad Netolicemi zahlédnete?

Vyhlídkový let balonem Netolice

Netolice jsou nejstarší jihočeské město jehož centrum je chráněno jako městská památková zóna. V centru můžete spatřit neorenesanční radnici a pivovar. V těsné blízkosti se pak nachází kostel Nanebevzetí Panny Marie a rybník Mnich, který je napájen Bezdrevským potokem. Nad městem pak můžete zahlédnout místní Archeopark, který leží na místě původního přemyslovského hradiště z 10. až 13. století. Západním směrem nepřehlédnete rybník Myslivna, který napájí říčka Třebáňka a o něco dále pak renesanční státní zámek Kratochvíle z 16. století. Za dobrého počasí a letové výšce lze zahlédnout východně České Budějovice a jihozápadně vrcholky národního parku Šumava.


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

V Jihočeském kraji zprostředkováváme také lety nad Českými Budějovicemi, Českým Krumlovem, Hlubokou nad Vltavou a Prachaticemi. Pokud Vám tato místa z jakéhokoliv důvodu nevyhovují, doporučujeme se podívat na lety ve vedlejších krajích – Plzeňský kraj, Středočeský kraj a Jihomoravský kraj. Určitě si jiné zajímavé místo vyberete. Konkrétně jde o tato letiště:

Plzeň | Benešov | Karlštejn | Kladno | Příbram – Dlouhá Lhota | Mladá Boleslav | Brno | Vyškov


Let letadlem Netolice – více o termínu a ceně: