Let balonem Zlín (Zlínský kraj)

Několik řádků o letu balónem nad Zlínem

Let balonem Zlín probíhá standardně jako v ostatní městech a tedy v koši pro 5 až 10 osob. Let trvá zhruba hodinu, dle povětrnostních podmínek a to ve výšce od 50 do 300 metrů nad zemí. Tato výška již slibuje nádherné výhledy na Zlín a jeho okolí. O tom si můžete přečíst v následujícím odstavci. O pilotování balónu se stará zkušený pilot, kterého můžete během let vyzpovídat. Všichni piloti mají určitě o svém oboru co vyprávět. Po přistání jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. Nemusíte tak řešit složitou přepravu 🙂 Zjistit více o letu balonem Zlín


Víte co z balónu v okolí Zlína uvidíte?

Z koše balónu nejprve uvidíte dominanty Zlína. Tedy Baťův mrakodrap, kostel svatého Filipa a Jakuba, pomník Jana Antonína Bati a Tomáše Bati, univerzitu Tomáše Bati a přilehlý univerzitní park. Z přírodních prvků Zlína jsou dále k vidění Park Komenského a Sad Svobody. V okolí Zlína pak dominuje vrchol Tlustá hora a radiokomunikační vysílač. Na západní straně Zlína lze spatřit hrad Malenovice, který je krásně opravený a jeho okolí tvoří lesy a louky. Pokud máte rádi hrady a zámky na severu je k vidění Hrad Lukov s krásným dřevěným mostem a zámek Lešná, který obklopuje místní zoologická zahrada. V těchto místech se také nachází malebná vodní nádrž Fryšták.


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let ve velkém balónu s více lidmi a se stewardem!

Pokud byste chtěli něco málo ušetřit, řádově stokoruny nabízí se možnost letu ve vyhlídkovém balónu ve Zlínském kraji v koši pro 10 až 24 osob. V tomto případě jako bonus působí účast stewarda a dobrého pití. Naopak pokud byste chtěli letět spíše sami a v méně osobách nabízí se možnost privátního letu balónem.


Vyhlídkové lety balónem ve Zlínském kraji

Zlínský kraj nabízí možnost letu balónem hned na několik místech. Kromě Zlína pak probíhají lety v Uherském Hradišti a Uherském Brodě. Tyto lety probíhají zcela obdobně jak je popsáno v úvodu. Ať už vyberete jakékoliv místo, litovat nebudete!


Let balonem Zlín více informací, cena a termíny: