Let balonem Zlín (Zlínský kraj) 🌤️

Několik řádků o letu balónem nad Zlínem

Let balonem Zlín probíhá standardně jako v ostatní městech a tedy v koši pro 5 až 6 osob, případně více než 8 osob ve větším koši. Let trvá zhruba hodinu, dle povětrnostních podmínek a to ve výšce od 150 metrů nad volnou krajinou a od 300 metrů nad městskou zástavbou. Tato výška již slibuje nádherné výhledy na Zlín a jeho okolí. O tom si můžete přečíst v následujícím odstavci. O pilotování balónu se stará zkušený pilot, kterého můžete během let vyzpovídat. Všichni piloti mají určitě o svém oboru co vyprávět. Po přistání jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. Nemusíte tak řešit složitou přepravu 🙂 Více o letu balonem Zlín


Víte co z balónu v okolí Zlína uvidíte?

let balonem Zlín - krásný pohled na město

Z koše balónu nejprve uvidíte dominanty Zlína. Tedy Baťův mrakodrap, kostel svatého Filipa a Jakuba, pomník Jana Antonína Bati a Tomáše Bati, univerzitu Tomáše Bati a přilehlý univerzitní park. Z přírodních prvků Zlína jsou dále k vidění Park Komenského a Sad Svobody. V okolí Zlína pak dominuje vrchol Tlustá hora a radiokomunikační vysílač. Na západní straně Zlína lze spatřit hrad Malenovice, který je krásně opravený a jeho okolí tvoří lesy a louky. Pokud máte rádi hrady a zámky na severu je k vidění Hrad Lukov s krásným dřevěným mostem a zámek Lešná, který obklopuje místní zoologická zahrada. V těchto místech se také nachází malebná vodní nádrž Fryšták.


Chcete trochu ušetřit nebo se proletět sami?

Pokud byste chtěli něco málo ušetřit, řádově stokoruny nabízí se možnost letu ve vyhlídkovém balónu ve Zlínském kraji v koši pro 13 až 24 osob. Naopak pokud byste chtěli letět spíše sami a v méně osobách nabízí se možnost privátního letu balónem. Levněji můžete po většinu roku pořídit soukromý let až pro 8 osob přímo u provozovatele Zazitky.cz.


Vyhlídkové lety balónem ve Zlínském kraji

Ve Zlínském kraji se létá až na 11 místech včetně právě zmiňovaného města Zlín. Na výběr máte lety nad většími městy, přírodou či historickými budovami. Výběr místa tedy záleží čistě na vašich preferencích. My určitě můžeme doporučit let nad hradem Buchlov.

Bystřice pod Hostýnem | Buchlov | Břestek | Luhačovice | Kroměříž | Kunovice | Slušovice | Uherské Hradiště | Uherský Brod | Veselí nad Moravou


Jaké jsou ohlasy na lety balónem?

Nádherný zážitek. Moc doporučuji všem milovníkům létání. Mirka Ch., hodnocení: 4/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Let balonem Zlín více informací, cena a termíny: