Let balonem Uherské Hradiště (Zlínský kraj)

Krátký popis vyhlídkového letu nad Uherským Hradištěm

Let balonem nad Uherské Hradiště patří k nejkrásnějším letům ve Zlínském kraji. Let probíhá v koši pro 5 až 6 osob nebo popřípadě větším koši pro více než 8 osob a to zhruba hodinu ve výškách od 150 metrů nad volnou přírodou a od 300 metrů nad městskou zástavbou. Díky tomu si budete moci krásně prohlédnou celé Uherské Hradiště a okolí. O tom ale až v dalším odstavci. Celý let bude koordinovat zkušený pilot, který Vám navíc rád o balonářství a zajímavých místech v okolí povypráví. Po bezpečném přistání jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. O letu balonem Uherské Hradiště


Pro zajímavost: Historie někdejšího královského města Uherské Hradiště je bohatá a sahá do dávné minulosti až ke starší době kamenné. Město Uherské Hradiště však bylo založeno roku 1257.

Zdroj: mesto-uh.cz

Co v okolí Uherského Hradiště za letu uvidíte?

Vyhlídkový let horkovzdušným balonem

Začít musíme určitě Uherským Hradištěm, kde spatříte nádherné Smetanovy sady, Kostel na Nebevzetí Panny Marie, řeku Moravu která protéká městem a okolní vinohrady. V těsném okolí města můžete zahlédnou menší skanzen Rochus, nedaleko odtud menší rozhlednu Rovninu. Během letu balónem také můžete zahlédnout Staré město a tam velice zajímavou KOVOZOO, kde jsou zvířata věrohodně vyrobena z kovu. Identifikačním prvkem díky kterému tuto zoo pohledem shora naleznete je rudý maják. Další zajímavostí místní zoo je velká dřevěná loď pojmenovaná Naděje. V širším okolí města stojí za zmínku hrad Buchlov, zámek Buchlovice nebo rozhledna Salaš.


Chcete trochu ušetřit nebo se sami proletět?

V případě že Vám nevadí více lidí v jednom vyhlídkovém koši je zde způsob jak trochu ušetřit. Zprostředkováváme lety ve velkém balónu s velkým košem pro 13 až 24 osob. Chcete naopak letět balónem sami? I tato varianta je možná a to pro dvě až 10 osob privátního letu balónem. Levněji můžete po většinu roku pořídit soukromý let až pro 8 osob přímo u provozovatele Zazitky.cz.


Let balonem nad rybníčkem, vyhlídkový let balonem Uherské Hradiště

Vyhlídkové lety balónem Zlínský kraj:

Ve Zlínském kraji se létá až na 11 místech včetně právě zmiňovaného Uherského Hradiště. Na výběr máte lety nad většími městy, přírodou či historickými budovami. Výběr místa tedy záleží čistě na vašich preferencích. My určitě můžeme doporučit let nad hradem Buchlov.

Bystřice pod Hostýnem | Buchlov | Břestek | Luhačovice | Kroměříž | Kunovice | Slušovice | Uherský Brod | Veselí nad Moravou | Zlín

.


Jaké jsou ohlasy na let balonem?

Let balónem byl super. Určitě bych si ho dala ještě jednou. Byl to jedinečný zážitek. 🙂 Jana K., hodnocení: 5/5

Zážitek byl vynikající 🙂 Hodně i díky pilotovi Liborovi Staňovi 😉 Markéta M., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o letu, cenu a termínech: