Let balonem Uherské Hradiště (Zlínský kraj)

Krátký popis vyhlídkového letu nad Uherským Hradištěm

Let balonem nad Uherské Hradiště patří k nejkrásnějším letům ve Zlínském kraji. Let probíhá v koši pro čtyři až osm osob a to zhruba hodinu ve výškách od 50 do 300 metrů. Díky tomu si budete moci krásně prohlédnou celé Uherské Hradiště a okolí. O tom ale až v dalším odstavci. Celý let bude koordinovat zkušený pilot, který Vám navíc rád o balonářství a zajímavých místech v okolí povypráví. Po bezpečném přistání jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. Zjistit více o letu balonem Uherské Hradiště


Co v okolí Uherského Hradiště za letu uvidíte?

Začít musíme určitě Uherským Hradištěm, kde spatříte nádherné Smetanovy sady, Kostel na Nebevzetí Panny Marie, řeku Moravu která protéká městem a okolní vinohrady. V těsném okolí města můžete zahlédnou menší skanzen Rochus, nedaleko odtud menší rozhlednu Rovninu. Během letu balónem také můžete zahlédnout Staré město a tam velice zajímavou KOVOZOO, kde jsou zvířata věrohodně vyrobena z kovu. Identifikačním prvkem díky kterému tuto zoo pohledem shora naleznete je rudý maják. Další zajímavostí místní zoo je velká dřevěná loď pojmenovaná Naděje. V širším okolí města stojí za zmínku hrad Buchlov, zámek Buchlovice nebo rozhledna Salaš.


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let ve velkém balónu s více lidmi a se stewardem!

V případě že Vám nevadí více lidí v jednom vyhlídkovém koši je zde způsob jak trochu ušetřit. Zprostředkováváme lety ve velkém balónu s velkým košem pro 10 až 24 osob. Pomyslnou třešničkou na dortu je účast stewarda s dobrým pitím. 🙂


Let balonem nad rybníčkem, vyhlídkový let balonem Uherské Hradiště

Chcete letět balónem sami?

Naopak pokud máte zájem letět spíše sami ať už jen ve dvou, třech, čtyřech nebo pěti osobách je tu možnost letět zcela privátně. Pochopitelně je privátní let o něco dražší.


Vyhlídkové lety balónem Zlínský kraj

Ve Zlínském kraji se nabízí prozatím lety balónem na třech místech. Prvním z nich je výše popisovaný let balónem Uherské Hradiště a druhým let balónem Zlín a posledním let balonem Uherský Brod. Ať už vyberete jakékoliv místo určitě nebudete litovat!


Více informací o letu, cenu a termínech: