Let balonem Rokycany (Plzeňský kraj)

Představení vyhlídkového letu nad Rokycany

Let balonem Rokycany je perfektním způsobem jak poznat toto město na soutoku řeky Klabavy a Holoubkovského potoka. Léta se zde v koši pro 5 až 6 osob, popřípadě větším a to zhruba jednu hodinu. Celý zážitek ale začíná nafukováním balónu a končí jeho sbalením. Resp. Odvezením všech účastníků na místo vzletu. Pokud poletíte balónem poprvé můžete se těšit na slavnostní křest. Jak probíhá Vám ale neprozradíme ať se máte na co těšit! Dobrou zprávou je, že se létá po většinu roku. Nejčastěji od dubna do října. Let vyhlídkovým balonem Rokycany


Co z koše balónu v okolí Rokycan zahlédnete?

Z koše vyhlídkového balónu budete moci obdivovat krásy centra města a další zajímavá místa v okolí. V centru je hezký pohled na městský úřad, kašnu, morový sloup a kostel Panny Marie Sněžné. Severně nad centrem se nachází Rokycanská stráň, která je oblíbeným místem na procházky. O něco dále severně s nachází letiště Rokycany. V těsném okolí města můžete zahlédnout například zámek Kozel, zříceninu hradu Lopata, zámek Mirošov a Osek u Rokycan. O něco dále spatříte vrcholky stromů v CHKO Brdy a národního parku Křivoklátsko. Z větších okolní měst za dobré viditelnosti uvidíte Plzeň a Příbram.


Další lety balonem v Plzeňském kraji probíhají:

Plzeňský kraj je bohatě zastoupen vyhlídkovými lety horkovzdušným balónem. Jmenovitě se může proletět nad Plzní, Klatovy, Domažlicemi, Sušicí – hrad Rabí a Tachovem. Všechny lety probíhají a stojí stejně tak záleží jen jaké místo vyberete. Všechny mají ale co nabídnout!

Plzeň | Klatovy | Domažlice | Sušice – hrad Rábí | Tachov

Vyhlídkový let horkovzdušným balonem

Chcete ušetřit nebo letět zcela sami?

Chcete ušetřit nebo vzít s sebou více osob? nabízí se volba letu ve velkém koši pro 13 až 24 osob. Úspora není nikterak velká, ale každá koruna dobrá. Chcete naopak letět balónem sami? I tato varianta je možná a to pro dvě až 10 osob privátního letu balónem. Levněji můžete po většinu roku pořídit soukromý let až pro 8 osob přímo u provozovatele Zazitky.cz.


Let balonem Rokycany – Více o letu, ceně a termínech: