Let balonem Plzeň (Plzeňský kraj)

Krátky popis průběhu letu balónem nad Plzní

Let balonem Plzeň probíhá v koši pro 5 až 6 osob, popř. větším koši zhruba hodinu a to po celý rok! Nejlepší sezóna pro let je však od dubna do října. V ostatních měsících se musíte trochu více obléknout. Zpátky ale k průběhu letu nad Plzní. Létá se ve výšce od 150 metrů nad přírodou a 300 metrů nad zástavbou se zkušeným pilotem, který Vás celým zážitkem příjemně provede. Ukáže zajímavá místa, povypráví o balonářství jako takovém a na závěr s Vámi bezpečně přistane. Poté jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. O letu vyhlídkovým balonem Plzeň


Co při letu z balónu můžete nad Plzní obdivovat?

Let balonem Plzeň

Při letu můžete obdivovat především zajímavá místa v Plzni. Za nás za nejzajímavější považujeme Velkou synagogu, která je největší v ČR a katedrála Sv. Bartoloměje. Opomenout také nemůžeme slavný pivovar Plzeňský prazdroj. Kromě těchto míst za letu budete moci obdivovat zříceninu hradu Radyně, která ční nad Plzní. Z okolí Plzně stojí za zmínku přehrada Hracholusky nebo vodní hrad Švihov. Co všechno uvidíte záleží na směru větru, ale nebojte na všechna zajímavá místa Vás upozorní pilot.


Vyhlídkový let horkovzdušným balonem Plzeň

Další lety balonem v Plzeňském kraji probíhají:

Plzeňský kraj je bohatě zastoupen vyhlídkovými lety balonem. Konkrétně se může proletět nad Plzní, Klatovy, Rokycany, Sušicí a Tachovem. Všechny lety probíhají a stojí stejně tudíž záleží jen jaké místo vyberete.

Domažlice | Klatovy | Rokycany | Sušice – hrad Rábí | Tachov


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let ve velkém balónu s více lidmi a se stewardem!

Dobrou zprávou je, že lze na letu pár stokorun ušetřit a to díky velkému koši pro 13 až 24 osob. Náklady se rozpočítavá na víc osob a tudíž lze nabídnou lepší cenu. Jako bonus je účast stewarda s dobrým pitím pro zpříjemnění tohoto leteckého zážitku. Naopak pokud chcete letět sami, zcela privátně bez cizích osob je tu i tato varianta. Samozřejmě v tomto případě je cena vyšší. Lze tak letět balónem privátně ve dvou, třech, čtyřech nebo pěti osobách.


Recenze na let balonem v Plzeňském kraji:

Dobrý den, děkujeme za krásný zážitek. Let balónem jsme si s manželem moc užili a chtěla bych poděkovat i pilotovi. Vlasta K., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Více informací let balonem Plzeň, cenu a termínech: