Let balonem Plzeň (Plzeňský kraj)

Krátky popis průběhu letu balónem nad Plzní

Let balonem Plzeň probíhá v koši pro 5 až 10 osob zhruba hodinu a to po celý rok! Nejlepší sezóna pro let je však od dubna do října. V ostatních měsících se musíte trochu více obléknout. Zpátky ale k průběhu letu nad Plzní. Létá se ve výšce od 50 do 300 metrů se zkušeným pilotem, který Vás celým zážitkem příjemně provede. Ukáže zajímavá místa, povypráví o balonářství jako takovém a na závěr s Vámi bezpečně přistane. Poté jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. Zjistit více o letu balonem Plzeň


Co při letu z balónu můžete nad Plzní obdivovat?

Při letu můžete obdivovat především zajímavá místa v Plzni. Za nás za nejzajímavější považujeme Velkou synagogu, která je největší v ČR a katedrála Sv. Bartoloměje. Opomenout také nemůžeme slavný pivovar Plzeňský prazdroj. Kromě těchto míst za letu budete moci obdivovat zříceninu hradu Radyně, která ční nad Plzní. Z okolí Plzně stojí za zmínku přehrada Hracholusky nebo vodní hrad Švihov. Co všechno uvidíte záleží na směru větru, ale nebojte na všechna zajímavá místa Vás upozorní pilot.


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let ve velkém balónu s více lidmi a se stewardem!

Dobrou zprávou je, že lze na letu pár stokorun ušetřit a to díky velkému koši pro 10 až 24 osob. Náklady se rozpočítavá na víc osob a tudíž lze nabídnou lepší cenu. Jako bonus je účast stewarda s dobrým pitím pro zpříjemnění tohoto leteckého zážitku.


Let balonem Plzeň, vyhlídkový let nad rybíčkem

Chcete letět balónem sami?

Naopak pokud chcete letět sami, zcela privátně bez cizích osob je tu i tato varianta. Samozřejmě v tomto případě je cena vyšší. Lze tak letět balónem privátně ve dvou, třech, čtyřech nebo pěti osobách.


Více informací let balonem Plzeň, cenu a termínech: