Let balonem Domažlice (Plzeňský kraj)

Představení vyhlídkového letu nad Domažlicemi

Let balonem Domažlice je top zážitkem a způsobem jak poznat toto krásné město v Plzeňském kraji. Létá se v koši pro 5 až 6 osob, popřípadě větším koši ve výškách od 150 metrů nad zemí v případě volného prostranství a od 300 metrů nad městskou zástavbou. Pravděpodobně se ale podíváte mnohem výše, což už slibuje pěkný výhled do okolí. O tom více ale až v další části. Let probíhá hodinu a po přistání následuje slavnostní křest prvoletců. Poté jsou všichni převezeni na místo vzletu. Více o letu balónem Domažlice


Co z koše balónu v okolí Domažlic zahlédnete?

Let balonem Domažlice - pohled na náměstí a věž

Z koše vyhlídkového balónu je krásný pohled na celé město a hlavně na náměstí. Tomu dominuje Domažlická věž, která je postavena mírně křivě. Schválně se na to při letu zaměřte 🙂 Další dominantou náměstí je Dolejší brána z 13. století. Na protější straně nepřehlédnete místní klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie a přilehlý park. V těsném okolí města můžete obdivovat přírodní park Zelenov ve kterém se nachází tři rybníky napájené řekou Zubřinou, která protéká Domažlicemi. Malebný je i výhled na nedaleký národní park Čerchovské hvozdy, které jsou součástí Českého lesa. Z větších měst v okolí můžete zahlédnout Horšovský Týn a Klatovy.


Další lety balonem v Plzeňském kraji probíhají:

Plzeňský kraj je bohatě zastoupen vyhlídkovými lety balonem. Konkrétně se může proletět nad Plzní, Klatovy, Rokycany, Sušicí a Tachovem. Všechny lety probíhají a stojí stejně tudíž záleží jen jaké místo vyberete.

Plzeň | Klatovy | Rokycany | Sušice – hrad Rábí | Tachov

Vyhlídkový let horkovzdušným balonem Domažlice

Chcete ušetřit nebo letět zcela sami?

Chcete trochu ušetřit nebo vzít s sebou více osob? nabízí se volba letu ve velkém koši pro 13 až 24 osob. Úspora není nikterak velká, ale každá koruna se počítá. Chcete naopak letět balónem sami? I tato varianta je možná a to pro dvě až 10 osob privátního letu balónem. Levněji můžete po většinu roku pořídit soukromý let až pro 8 osob přímo u provozovatele Zazitky.cz.


Recenze na let balonem v Plzeňském kraji:

Byli jsme velmi spokojený jak s letem tak z výkladem při letu. Komunikace byla velmi příjemná. Let proběhl na výbornou zážitek na zbytek života zaručen. Mladý kolektiv který to pořádá je ohleduplný i k starším lidem což v dnešní době není až tak samozřejmé. Ještě jednou moc děkujeme za zážitek. Miloslava K., hodnocení: 5/5

Vše proběhlo skvěle, nadšenost. Helena K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Let balonem Domažlice – Více informací o letu, ceně a termínech: