Let balonem Mladá Boleslav (Středočeský kraj)

Let horkovzdušným balónem v Mladé Boleslavi je nádherným zážitkem, který se stává oblíbeným darem. To je pravděpodobně kvůli tomu, že jde o životní zážitek. Let probíhá v koši pro 5 až 6 osob, případně v koši pro více než 8 osob se zkušeným pilotem, který Vám během letu ukáže zajímavá místa a vypráví o historii letectví a dalších souvisejících tématech. Let trvá zhruba jednu hodinu a probíhá ve výšce alespoň 150 metrů nad volným prostorem a 300 metrů nad zástavbou. Po bezpečném přistání budete převezeni zpět na místo vzletu. Lety se provádějí po celý rok kromě zimy, zejména od dubna do října, kdy bývá hezké počasí. Více o letu balonem v Mladé Boleslavi


Let balonem

Co z balónu nad Mladou Boleslaví můžete vidět?

Z koše vyhlídkového balonu si užijete výhled na celé město, moc hezký pohled je na místní kostely – kostel sv. Jana Nepomuckého a kostel sv. Havla. Ten nejlepší výhled však nabízí hrad nad soutokem Klenice a Jizery. V okolí můžete vidět vrch Baba, zříceninu hradu Zvířetice a jižně od města zámek Stránov. Co uvidíte však bohužel záleží na tom, jakým směrem bude foukat vítr. Slibujeme, že se ale budete skvěle bavit!


  Další vyhlídkové lety balonem – Středočeský kraj

  Středočeský kraj je rájem všech balónařů a to díky mnoha zajímavým místům, které stojí za to prohlídnout si shora. Výběr je tak na rozdíl od ostatních krajů trochu komplikovanější. Každé místo má své kouzlo a zajímavosti. Na všech místech je průběh letu zcela totožný. Jaká další místa ve Středočeském kraji vybízí k prozkoumání shora?

  Let balónem Karlštejn | Let balónem Konopiště | Let balónem Křivoklát | Let balónem Slapy

  Vyhlídkový let horkovzdušným balonem Kutná Hora

  Chcete letět balónem sami?

  Dostupná je taky alternativa privátního letu. Na rozdíl od výše uvedeného letu v koši neletí s vámi dalších x osob, ale pouze Váši známí. Lze letět pouze ve dvou až 10 lidech. Levněji můžete po většinu roku pořídit soukromý let až pro 8 osob přímo u provozovatele Zazitky.cz. Pokud byste chtěli trochu více ušetřit na některých místech je možnost využít letu ve velkém koši pro 13 až 24 osob, kde je cena pochopitelně nižší.


  Recenze na let balonem ve Středočeském kraji:

  Nádherný zážitek, umocněny vynikajícím počasím a naprosto profesionálním přístupem ze strany pilota a ostatního personálu. Byl to dárek ..krásny a nezapomenutelný. Michaela H., hodnocení: 5/5

  Číst více recenzí na Adrop.cz

  Více informací o letu, cenu a termínech: