Let balonem Konopiště (Středočeský kraj)

Popis letu balonem nad Konopištěm a okolím

Let balonem Konopiště je zážitkem na celý život. Konopiště a okolí nabízí obzvlášť nádherný pohled a vzpomínku na let. Rozhodně se nemusíte ničeho bát. Koš i balón je velice kvalitní a jeho pilot taktéž. 🙂 Létá se v koši pro 5 až 10 osob a to po celý rok, ale zejména od dubna do října za příznivého počasí. Délka letu nad Konopištěm a jeho okolím je cca jedna hodina a to ve výšce od 50 do 300 metrů. Po přistání vyhlídkového balónu jsou všichni účastníci převezeni na místo vzletu. Zjistit více o letu balonem Konopiště


Co můžete při letu nad Konopištěm vidět?

Pohled na zámek konopiště

Při letu z balónu kromě nádherného zámku Konopiště uvidíte zámecký park s rybníkem, který má tvar podkovy. Kromě vrcholků lesů můžete obdivovat řeku Sázavu a její meandry, které se krásně zařezávají do krajiny. Z měst uvidíte zcela jistě Benešov a Týnec nad Sázavou. Za letu na Vás vykoukne také Neštětická hora se starou kamennou rozhlednou. Na tomto místě byli poraženi sedláci, kteří se vzbouřili proti útlaku svého pána. Nebojte, na všechna zajímavá místa budete pilotem upozorněni 🙂


Let horkovzdušným balonem, Let balonem Konopiště

Alternativní vyhlídkové lety horkovzdušným balónem ve Středočeském kraji

Konopiště není jediným místem, kde lety balónem zprostředkováváme. Středočeský kraj totiž nabízí celou řadu míst u kterých by byla škoda nepodívat se na ně i shora. Konrétně jde o:


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let ve velkém balónu s více lidmi a se stewardem!

V případě že chcete ušetřit a to několik stokorun je k dipozici let balónem ve velkém koši pro 10 až 24 osob. Jistou specialitou tohoto velkého koše je to, že s Vámi kromě pilota letí i steward, který Vám poskytne nápoje dle Vašeho gusta. Zážitek je zcela srovnatelný s výše uvedeným letem s košem pro 4 až 8 osob.


Chcete letět balónem nad Konopištěm sami?

Naopak pokud byste chtěli letět nad Konopištěm a jeho okolím zcela sami, ať ve dvou nebo jako rodina i tato varianta je možná. Připraven je let pro 2 osoby, 3 osoby, 4 nebo 5 osob privátně. Let si tak možná ještě mnohem více užijete.


Více informací o letu, cenu a termínech: