Let letadlem Přerov (Olomoucký kraj)

Krátký popis letu letadlem nad Přerovem a okolí

Let letadlem Přerov je parádní formou jak poznat toto krásné město a jeho okolí z ptačí perspektivy. Vybrat si můžete ze dvou časových variant během kterých zahlédnete spoustu zajímavých míst. Jaká přesně? Najdete o pár řádků níže. Vyhlídkový let je dostupný všem zdravým jedincům starších 6 let. Konkrétně tento let je určen pro 3 osoby. Můžete tak s sebou vzít kamarády, členy rodiny,… Pokud se pro vyhlídkový let nad Přerovem a okolím rozhodnete, doporučujeme na letiště dorazit dříve a to alespoň o 15 minut. Na začátku totiž probíhá krátký briefing o průběhu letu s pilotem tak aby se vše bez problémů stihlo. Poté už nic nebrání vzletu a vyhlídkovému letu. Více o letu nad Přerovem


Co z letadla nad Přerovem a okolí zahlédnete?

Let letadlem Přerov nabízí krásný pohled na hrad Helfštýn a okolí

Při krátké variantě hned po startu zahlédnete zámek v Náměšti na Hané z 18. století. Následně pak hrad Bouzov odkud se vydáte nad Litovelské Pomoraví k hradu Šternberk. Za dobrého počasí v okolí možná zahlédnete i hrad Sovinec. Návrat zpět na letiště probíhá nad historickým centrem Olomouce. U dlouhé varianty začnete letem nad historickým centrem Olomoucí směrem na Sv. Kopeček, kde spatříte baziliku Navštívení Panny Marie. Dalším cílem bude hrad Helfštýn a následně Hostýn, kde kromě jiného uvidíte rozhlednu Kelčský Javorník. Závěr letu představuje poznání Kroměříže, písečných jezer u zámku Tovačov a poutního kostela Dub nad Moravou.


Lety letadlem v okolí dále probíhají:

Vyhlídkové lety letadlem probíhají i na dalších místech v okolí. Průběh a kvalita vyhlídkového letu je naprosto obdobná! Dokonce se často létá i se stejným typem letadla – nejčastěji Cessna, které je pro vyhlídkové lety jako dělané. Jaká letiště jsou tedy dále v nabídce?

Olomouc | Ostrava | Prostějov | Brno | Vyškov


Zvýhodněný vyhlídkový let pro rodinu

Let letadlem nad Olomoucí pro rodinu

Užijte si krásu vyhlídkového letu s rodinou nad bazilikou Svatý kopeček, rozhlednou Kosíř a nad historickou Olomoucí. Tento let trvá 20 minut a je určen až pro 5 osob. Líbit by se Vám také mohl delší, 30minutový let nad hrady Bouzov a Mírov. Nejdelší 60minutový let pak nabízí možnost poznání všeho výše zmíněného s nejvyšší horou Jeseníků – Pradědem a to za mimořádnou cenu! Není to paráda?


Jaké jsou ohlasy na vyhlídkový let nad Olomouckem?

Domluva na termínu (rychlé, bez problémů, opakované potvrzení, že vše platí), pilot (sympatický, vše před odletem vysvětlil, vyšel vstříc s přeletem nad bydlištěm), let samotný. Účastník letu, 28 let, hodnocení: 10/10

Číst více recenzí na Zazitky.cz

Vyhlídkový let letadlem Přerov – více o termínu a ceně: