Let letadlem Přerov (Olomoucký kraj) 🛩️

Krátký popis letu letadlem nad Přerovem a okolí

Let letadlem Přerov je parádní formou jak poznat toto krásné město a jeho okolí z ptačí perspektivy. Vybrat si můžete ze dvou časových variant během kterých zahlédnete spoustu zajímavých míst. Jaká přesně? Najdete o pár řádků níže. Vyhlídkový let je dostupný všem zdravým jedincům starších 6 let. Konkrétně tento let je určen pro 3 osoby. Můžete tak s sebou vzít kamarády, členy rodiny,… Pokud se pro vyhlídkový let nad Přerovem a okolím rozhodnete, doporučujeme na letiště dorazit dříve a to alespoň o 15 minut. Na začátku totiž probíhá krátký briefing o průběhu letu s pilotem tak aby se vše bez problémů stihlo. Poté už nic nebrání vzletu a vyhlídkovému letu. V současnosti však nejblíže let letadlem zprostředkováváme v nedalekém Prostějově. Více o letu nad Prostějovem


Co z letadla nad Prostějovem a okolím zahlédnete?

Hrad Bouzov, pohled při letu balonem Bouzov

Co zahlédnete záleží na zvolené časové variantě – 20, 30, 40 nebo 60 minut letu. Můžete si vybrat z připravených tras nebo si zvolit svou pokud je to reálné stihnout. Při 20 minutovém letu můžete obdivovat krásy okolí Prostějova a Olomouce. Tedy například zámek v Náměšti na Hané, hrad Bouzov či Litovelské Pomoraví a hrad Šternberk. Delší let nabízí možnost poznání Svatého Kopečku, kde zahlédnete baziliku Navštívení Panny Marie a třeba také hrad Helfštýn. Při nejdelších časových variantách se můžete podívat až k Ostravě, Znojmu nebo Hradci Králové. K vidění je toho spousta!


Lety letadlem v okolí dále probíhají:

Vyhlídkové lety letadlem probíhají i na dalších místech v okolí. Průběh a kvalita vyhlídkového letu je naprosto obdobná! Dokonce se často létá i se stejným typem letadla – nejčastěji Cessna, které je pro vyhlídkové lety jako dělané. Jaká letiště jsou tedy dále v nabídce?

Olomouc | Ostrava | Prostějov | Brno | Vyškov


Zvýhodněný vyhlídkový let pro rodinu

Let letadlem nad Olomoucí pro rodinu

Užijte si krásu vyhlídkového letu s rodinou nad bazilikou Svatý kopeček, rozhlednou Kosíř a nad historickou Olomoucí. Tento let trvá 20 minut a je určen až pro 5 osob. Líbit by se Vám také mohl delší, 30minutový let nad hrady Bouzov a Mírov. Nejdelší 60minutový let pak nabízí možnost poznání všeho výše zmíněného s nejvyšší horou Jeseníků – Pradědem a to za mimořádnou cenu! Není to paráda?


Vyhlídkový let letadlem Přerov – více o termínu a ceně: