Let letadlem Olomouc 🛩️

Krátký popis letu letadlem nad Olomoucí

Let letadlem Olomouc nabízí parádní poznání tohoto krásného města jeho okolí z ptačí perspektivy. Na výběr jsou dvě časové varianty během kterých toho mnoho zahlédnete. Co přesně? Dozvíte se o pár řádků níže. Let je vhodný pro všechny starší 6 let. Konkrétně tento let je určen pro 3 osoby. Pokud se pro vyhlídkový let nad Olomoucí a okolím rozhodnete doporučujeme Vám na letiště dorazit minimálně o 15 minut dříve. Před letem totiž probíhá krátký briefing o průběhu letu s pilotem. Poté už nic nebrání vzletu a vyhlídkovému letu. Více o letu nad Olomoucí


Co z letadla nad Olomoucí a okolím zahlédnete?

Hrad Bouzov, pohled při letu letadlem Olomouc

Při krátké trase po startu budete moci obdivovat zámek v Náměšti na Hané z 18. století. Následně pak hrad Bouzov odkud se vydáte nad Litovelské Pomoraví k hradu Šternberk. V dálce za dobrého počasí možná zahlédnete i hrad Sovinec. Návrat na letiště probíhá nad historickým centrem Olomouce. U dlouhé trasy začnete letem nad historickým centrem Olomoucí směrem na Sv. Kopeček, kde zahlédnete baziliku Navštívení Panny Marie. Dalším cílem bude hrad Helfštýn, následně Hostýn, kde kromě jiného uvidíte nedalekou rozhlednu Kelčský Javorník. Závěr trasy představuje Krásná Kroměříž, písečná jezera u zámku Tovačov a poutní kostel Dub nad Moravou.


Lety letadlem v okolí dále probíhají:

Vyhlídkový let letadlem můžete zažít i v okolních krajích. Průběh a kvalita vyhlídkového letu je naprosto obdobná! Dokonce se často létá i se stejným typem letadla – nejčastěji Cessna, které je pro vyhlídkové lety jako dělané. Jaká letiště jsou tedy dále v nabídce?

Prostějov | Přerov | Ostrava | Brno | Vyškov


Zvýhodněný vyhlídkový let pro rodinu

Let letadlem nad Olomoucí pro rodinu

Užijte si krásu vyhlídkového letu s rodinou nad bazilikou Svatý kopeček, rozhlednou Kosíř a nad historickou Olomoucí. Tento let trvá 20 minut a je určen až pro 5 osob. Líbit by se Vám také mohl delší, 30minutový let nad hrady Bouzov a Mírov. Nejdelší a to 60minutový let pak nabízí možnost poznání všeho výše zmíněného s nejvyšší horou Jeseníků – Pradědem a to za super cenu! Není to skvělé?


Jaké jsou ohlasy na vyhlídkový let nad Olomouckem?

Let byl super, pilot bezkonkurenční. Letěla moje maminka s mou přítelkyni a synem a nemůžou přestat i po 2dnech o tom mluvit. Naprostá spokojenost. Už se těší až poletí zase. Miroslav K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Vyhlídkový let letadlem Olomouc – více o termínu a ceně: