Let letadlem Prostějov (Olomoucký kraj) 🛩️

Krátký popis letu letadlem nad Prostějovem a okolí

Let letadlem Prostějov je skvělým způsobem jak poznat toto krásné město a jeho okolí z ptačí perspektivy. Vybrat si můžete z různých časových variant během kterých zahlédnete spoustu zajímavých míst v okolí. Jaká konkrétně? Najdete o pár řádků níže. Vyhlídkový let mohou absolvovat všichni zdraví jedinci. Konkrétně tento let je určen až pro 3 osob. Můžete tak s sebou vzít členy rodiny či kamarády. Pokud se pro vyhlídkový let nad Prostějovem a okolím rozhodnete, doporučujeme dorazit na letiště dříve a to minimálně o 15 minut. Před samotným letem totiž probíhá krátký briefing s pilotem. Poté už nic nebrání vzletu a parádnímu vyhlídkovému letu. Více o letu nad Prostějovem


Co můžete při letu z Prostějova zahlédnout?

Hrad Bouzov, pohled při letu balonem Bouzov

Co zahlédnete záleží na zvolené časové variantě – 20, 30, 40 nebo 60 minut letu. Můžete si vybrat z připravených tras nebo si zvolit svou pokud je to reálné stihnout. Při 20 minutovém letu můžete obdivovat krásy okolí Prostějova a Olomouce. Tedy například zámek v Náměšti na Hané, hrad Bouzov či Litovelské Pomoraví a hrad Šternberk. Delší let nabízí možnost poznání Svatého Kopečku, kde zahlédnete baziliku Navštívení Panny Marie a třeba také hrad Helfštýn. Při nejdelších časových variantách se můžete podívat až k Ostravě, Znojmu nebo Hradci Králové. K vidění je toho spousta!


Lety letadlem v okolí dále probíhají:

Vyhlídkové lety letadlem probíhají samozřejmě i na dalších zajímavých místech v okolí. Průběh a jejich je naprosto obdobná! Dokonce se většinou létá i se stejným typem letadla – Cessna, které je pro vyhlídkové lety jako dělané. Jaká letiště jsou tedy dále v nabídce?

Olomouc | Ostrava | Brno | Vyškov


Zvýhodněný vyhlídkový let pro rodinu

Let letadlem nad Olomoucí pro rodinu

Užijte si krásu vyhlídkového letu s rodinou nad bazilikou Svatý kopeček, rozhlednou Kosíř a nad historickou Olomoucí. Tento let trvá 20 minut a je určen až pro 5 osob. Líbit by se Vám také mohl delší, 30minutový let nad hrady Bouzov a Mírov. Nejdelší 60minutový let pak nabízí možnost poznání všeho výše zmíněného s nejvyšší horou Jeseníků – Pradědem a to za skvělou cenu! Není to super?


Vyhlídkový let letadlem Prostějov – více o termínu a ceně: