Let letadlem Břeclav (Jihomoravský kraj) 🛩️

Popis průběhu letu letadlem nad Břeclaví a okolím

Let letadlem Břeclav je skvělou volbou jak poznat toto krásné místo Jihomoravského kraj! Vybrat si můžete z několika časových variant během kterých zahlédnete spoustu zajímavých míst i v dalekém okolí Břeclavi. O jaká konkrétně jde? Dozvíte se o pár vět níže. Upozorňujeme, že vyhlídkový let letadlem mohou absolvovat pouze zdraví jedinci! Konkrétně tento let je určen až pro 3 osoby. S sebou tak můžete vzít členy rodiny či kamarády a let si díky tomu ještě více užít. Pokud se pro vyhlídkový let nad Břeclaví a okolím rozhodnete, doporučujeme přijet na letiště o trochu dříve a to minimálně o 15 minut. Na začátku totiž probíhá krátký briefing s pilotem o průběhu letu a všem podstatném.


Co z letadla můžete zahlédnout?

Vyhlídkový let letadlem Břeclav

Z letadla si užijete nádherný výhled na okresní město Břeclav a jeho okolí. Městem protéká řeka Dyje a stará Dyje, která vytváří mlýnský náhon pro starý, lichtenštejnský mlýn z 16. století. Nedaleko odtud zahlédnete významnou památku města, zámek Břeclav. Ten je v současné době bohužel ve velice špatném stavu. Jižně od Břeclavi možná spatříte zajímavý zámek Pohansko u kterého se nachází i muzeum lehkého opevnění. O pár kilometrů dále se pak nachází nově opravený zámeček lány. Severozápadně od města nemůžete přehlédnout Lednické rybníky, Apollńův chrám a státní zámek Lednice. V závislosti na výběru časové varianty toho však můžete vidět mnohem více! Vybrat si můžete z připravených tras nebo navrhnou svoji. Nezní to skvěle?


Lety letadlem dále v okolí probíhají:

Lety letadlem v Jihomoravském kraji dále probíhají také v Lednici, Vyškově a Brně. Pokud by Vám tato místa nevyhovovala, doporučujeme let v Českých Budějovicích, které se nachází ve vedlejším Jihočeském kraji. Kromě letu letadlem se nad Brnem můžete proletět vzducholodí nebo vrtulníkem a dokonce ho pilotovat! Kde se lze v rámci kraje a okolí vyhlídkově proletět letadlem?

Lednice | Brno | Vyškov | České Budějovice


Vyhlídkový let letadlem Břeclav – více informací o letu, termínu a ceně:

Omlouváme se, ale let nad Břeclaví není v současnosti k dispozici. Proletět se ale můžete nad dalšími jihomoravskými městy. My doporučujeme let letadlem nad Lednicí a okolím.