Let balonem Semily (Liberecký kraj)

Představení vyhlídkového letu nad Semily

Let balonem Semily je jedním z několika letů v Libereckém kraji. Lze říci ať v tomto kraji vyberete jakýkoli, chybu neuděláte. Všechny lety v tomto kraji totiž stojí za to! Co konkrétně můžete zahlédnout popisujeme níže. Teď ale k průběhu tohoto zážitku. Ten trvá zhruba 3 až 4 hodiny, kdy samotný let trvá hodinu. Předpokládá se účast při nafukování a balení balónu. V tomto kraji se létá s košem pro 5 až 6 osob nebo větším koši a to ve výškách od 150 metrů nad volnou krajinou a 300 metrů nad místní zástavbou. Nemusíte mít starosti s dopravou, na závěr jsou všichni účastníci letu převezeni na místo vzletu. Dále o letu balonem Semily


Co z koše vyhlídkového balónu v okolí Semil uvidíte?

Z koše vyhlídkového balónu toho můžete zahlédnout hodně a tak Vám představíme jen některá místa a zákoutí, které stojí za to poznat z ptačí perspektivy. Zcela jistě se pokocháte pohledem na město Semily, kterým protéká řeka Jizerka. Ta a její náhon pak vytváří ostrov, kde najdete městský park Ostrov ke kterému vede zajímavý obloukový most. Přímo nad parkem se nachází zámek Semily, který bohužel není veřejnosti přístupný. Po proudu řeky se nachází nádherná Riegerova stezka s mnoha zajímavými místy. Najdete zde různé vyhlídky, ferraty nebo vodní elektrárnu Spálov s jímacím jezem. Zmínit také musíme Krkavčí skálu a Říkovské železniční tunely, které snadno poznáte díky blízkému lomu Slap. V dálce také můžete zahlédnout Klokočské skály, vrchol s rozhlednou Kozákov a vzdálené vrcholky Jizerských hor a Krkonoš. Západně poté České středohoří a nedaleký Český ráj.


Další lety balonem v Libereckém kraji probíhají:

Vyhlídkové lety balónem v Libereckém kraji probíhají hned na několika místech. Samozřejmostí je let balónem nad Libercem. Dalším zajímavým místem pak je let nad Jabloncem nad Nisou a nejoblíbenějším místem je pak z mnoha důvodů Český ráj.

Let balónem Liberec | Let balónem Jablonec nad Nisou | Let balónem Český ráj

Vyhlídkový let horkovzdušným balonem Semily

Chcete ušetřit nebo letět zcela sami?

Chcete trochu ušetřit nebo vzít s sebou více osob? nabízí se volba letu ve velkém koši pro 13 až 24 osob nad Českým rájem. Úspora není nikterak velká, ale každá koruna se počítá. Chcete naopak letět balónem sami? I tato varianta je možná a to pro dvě až 10 osob privátního letu balónem. Levněji můžete po většinu roku pořídit soukromý let až pro 8 osob přímo u provozovatele Zazitky.cz.


Jaké jsou recenze na let balonem?

Super zážitek. Pořadatelé nás zapojili do přípravy a balení balónu, ovládali ho tak, aby jsme viděli krajinu ze všech stran. Byl nezapomenutelný zážitek i parta byla bezva, přestože jsme se viděli poprvé. Jan H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o letu, ceně a termínech: