Let balonem Český ráj (Liberecký kraj)

Jaký je průběh letu balonem nad Českým rájem?

Let balonem Český ráj bez ohledu na vybrané místo vzletu je bezesporu zážitkem na celý život. Možná právě proto jde o jeden z nejprodávanějších zážitků u našich zážitkových partnerů. V Českém ráji se létá balónem pro 5 až 10 osob a to ve výšce od 50 do 300 metrů. Celý let trvá zhruba hodinu a probíhá po celý rok za příznivého počasí. Nejčastěji však od dubna do října. Po přistání na jednom z vhodných míst jsou účastníci převezeni na místo vzletu. Zjistit více o letu balonem Český ráj


Co z koše balónu nad Českým rájem můžete obdivovat?

Let balonem nad Českým rájem, pohled na Ještěd

Jakmile vystoupáte do výšky okamžitě budete moci obdivovat celý Český ráj, zahradu Česka spolu s ikonickým hradem Trosky. Český ráj jsou především ale skály, skalní města a věže krásně zakompované do krajiny. Pohled shora na ně je neskutečně krásný. Z větších měst při letu uvidíte Jíčín a Turnov. Pokud bude přát počasí i vítr budete moci spatřit zámek Sychrov s přilehlým rozlehlým zámeckým parkem. Tímto směrem narazíte i na zajímavou skalní vyhlídku Hlavatice. V dálce lze pohledem najít liberecký Ještěd, Krkonoše a další zajímavá místa. Na všechny Vás upozorní zkušený pilot, který Vám bude dělat průvodce tímto nádherným krajem.


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let ve velkém balónu s více lidmi a se stewardem!

V případě, že chcete trochu ušetřit k dispozici je i varianta letu v koši pro 10 až 24 osob. Díky tomu je cena o několik stokorun nižší než v případě menšího koše. Pokud Vám více cizích lidí nevadí, jde o ideální variantu. Třešničkou na dortu je účast stewarda a dobrého pití.


Let balonem Český ráj, vyhlídkový let nad rybníčkem

Chcete letět balónem sami?

Naopak pokud chcete letět sami ve dvou nebo pouze s rodinou je v Českém ráji možnost letět ve dvou, třech, čtyřech nebo pěti osobách privátně. Cena je ale poněkud vyšší. Výběr je zcela na Vás.


Více informací o letu, cenu a termínech: