Let balonem Český ráj (Královéhradecký kraj)

Krátký popis letu balonem nad Českým rájem

Let balónem Český ráj je jedinečným zážitkem, který Vám umožní poznat zahradu Čech z jiné perspektivy. Let balónem nad Českým rájem patří mezi nejkrásnější vyhlídkové lety v ČR. Během letu z koše horkovzdušného balónu uvidíte celou řadu zajímavých míst a přírodních krás. Některé z nich Vám krátce představíme v následující kapitole. Teď ale zpátky k průběhu letu. Létá se v koši pro 5 až 10 osob a to po dobu jedné hodiny. Letová výška je od 150 metrů nad krajinou a od 300 metrů nad místní zástavbou. To už slibuje parádní výhled do okolí. O letu balonem Český ráj


Co z koše horkovzdušného balonu nad Českým rájem uvidíte?

Krása Českého ráje je jen těžko popsatelná, nabízí se tolik zajímavostí, které stojí za to poznat z ptačí perspektivy. V této kapitole představíme jen některé, další poznáte během letu a na některé Vás pak upozorní pilot horkovzdušného balónu. Všem se při zmínce o Českém ráji vybaví skalní města, známé hrady, zámky a především krásná příroda. Za zmínku tedy rozhodně stojí Prachovské skály a Hruboskalsko. Z hradů pak hrad Kost, Trosky, Valdštejn a ze zámků rozhodně Hrubý Rohozec a Humprecht. Vyhlídkovému letu nad Českým rájem co se týče přírody a četnosti zajímavých míst může podle nás konkurovat pouze vyhlídkový let nad Pálavou. Dobrou zprávou je, že se nabízí dvě varianty letu nad Českým rájem – let v malém vyhlídkovém koši a ve velkém koši.

Vyhlídkový let balonem Český ráj -pohled do okolí
Krásný výhled z koše balónu do okolí, vyhlídkový let balónem Český ráj

Let vyhlídkovým balónem v Královéhradeckém kraji také probíhá:

Častolovice | Deštné v Orlických horách | Dobruška | Hradec Králové | Jaroměř | Kostelec nad Orlicí | Opočno | Potštejn | Rychnov nad Kněžnou | Vamberk


Chcete trochu ušetřit? Zprostředkováváme také let balonem s více lidmi a se stewardem!

Chcete alespoň trochu ušetřit nebo vzít s sebou více osob? nabízí se volba letu ve velkém koši pro 10 až 24 osob nad Českým rájem. Úspora není nijak velká, ale na druhou stranu s Vámi navíc poletí i steward s dobrým pitím. Chcete naopak letět balónem sami? I tato varianta je možná a to pro dvě, tři, čtyři nebo pět osob privátního letu balónem nad Hradcem Králové.


Vybraná recenze účastnice letu balónem nad Českým rájem

Dobrý den , vyhlídkový let balonem byl naprosto úžasný. Počasí nám přálo a tak nám vyšel hned první termín. Vybrali jsme Český ráj a letěli s pilotem Liborem F. . Díky skvělé viditelnosti se nám ukázaly všechny skvosty této krajiny. Přistání přímo excelentní, pan Filip i jeho asistent sympaťáci. Doporučuji všem, kdo touží po letu balónem. Díky za krásný zážitek.

Gita K. Hodnocení 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Let balónem Český ráj – více informací o letu, termínu a ceně: