LET STÍHAČKOU CENA – kolik stojí let stíhačkou?

Konečně něco pro pořádně akčního! Stíhačky jsou pro obdivovatele letadel těmi nejatraktivnějšími stroji, vzhledem k technologiím a historickým bojům. Letecké vlastnosti stíhačky jsou navíc zajímavé zejména pro ty, kteří milují zážitky plné adrenalinu. Sem, tam, potom zase zpátky, a teď pro změnu hlavou dolů. Tak nějak by se dal popsat let stíhačkou. Nemusí to být však až taková divočina, záleží na preferencích, které pasažér před letem sám upřesní, co by chtěl a možná spíše co by nechtěl absolvovat. Na kolik let stíhačkou vyjde?


Let stíhačkou cena – Na kolik let stíhacím letounem vyjde?

  • Nejlevněji vyjde let stíhačkou Aero L-29 Delfín, která dosahuje rychlosti až 700 km/h. Tento let stojí od 27 900 Kč. Záleží pochopitelně na době trvání letu.
  • Střední variantu představuje let s Aero L-39 Albatros, která letí téměř 800 km/h a stojí od 42 000 Kč za 15 minut letu.
  • Nejdražší je let stíhačkou MiG-15, která překonává rychlost 1 000 km/h a stojí od 57 000 za 15 minut letu. Jde však o nejlepší stíhačku, kterou u nás v ČR můžete vyzkoušet!

Kde lety stíhačkami probíhají?

Let stíhačkou L-29 Aero Delfín

Lety se stíhačkami L-29 Delfín a L-39 Albatros probíhají na letišti v Brně, kde je kromě samotného letu také připraven podrobnější program, který Vám stíhačky a jejich historii blíže představí. Prostor je zde i na případné dotazy, jde o parádní dárek pro každého milovníka létání!

Obdobně probíhá let se stíhačkou MiG-15 v Hradci Králové. V tomto případě jde o stíhačku, která překonává 1000 km/h a je tak nejlepší z těch do kterých mohou usednout běžní pasažéři. Jakou vyberete?

L-29 Delfín Brno | L-39 ALbatros Brno | MiG-15 Hradec Králové


Lze let stíhačkou někomu darovat?

Samozřejmě můžete let stíhačkou někomu darovat a to díky různým dárkovým balením. Platnost je 12 měsíců s možností prodloužení. Pokud si nejste jistí, že je let jak se říká „to pravé ořechové“ můžeme Vám nabídnou univerzální dárkový poukaz v libovolné hodnotě od 500 Kč. Obdarovaný si tak vybere zážitek sám. Například jízdu ve Ferrari, skok padákem nebo kurz fotografování. Zjistit více o univerzálním poukazu