SESKOK PADÁKEM PRAHA 🪂

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem?

Vše začíná srazem v centru Prahy, konkrétně v ulici Vodičkova. Odtud jsou všichni účastníci převezeni na letiště v Příbrami, kde se všech ujmou zkušení instruktoři. Ti celý průběh tandemového seskoku padákem podrobně představí a zodpoví případné dotazy. Poté zapůjčí kombinézu a speciální postroj. Jakmile bude letadlo připraveno, nasednete a čeká Vás 20 minutový vyhlídkový let. Po dosažení cca 4 km výšky se otevřou dveře a můžete spolu s instruktorem vyskočit. Zažijete až minutový volný pád o rychlosti až 200 km/h a po otevření padáku navíc krásné plachtění na kluzném padáku nad letištěm a okolím. V ceně je foto i video dokumentace. Na závěr obdržíte malý dárek, certifikát o absolvování a pojedete spolu s ostatními zpět do Prahy.

Aktualizace: V současnosti seskok padákem v Příbrami s dopravou z Prahy není k dispozici, doporučit ale můžeme tandemový skok padákem na letišti v Hořovicích či Kolíně.


Chcete absolvovat spíše samostatný seskok padákem?

Padák typu křídlo - samostatný skok padákem

V Příbrami a dalších místech lze kromě tandemového seskoku padákem zažít i samostatný seskok a to na základě kurzu IAFF. Standardně probíhá ve dvou dnech a je věnován jak teoretické tak praktické přípravě na skok. Po absolvování přípravy je v ceně kurzu zcela samostatný seskok z výšky 4 km. Samozřejmě s možností nechat si celý průběh seskoku natočit na kameru jako adrenalinovou památku.

Pokud byste chtěli zažít něco více než jen tandemový seskok avšak nikoli samostatný seskok, doporučit můžeme skokanský balíček 2v1. Díky němu zažijete tandemový seskok padákem a seskok na laně. Více o skokanském balíčku


Kdo může tandemový seskok padákem Praha resp. Příbram absolvovat?

Skok padákem může zažít každý zdravý jedinec ve věku od 8 do 100 let. Na lékařskou prohlídku nemusíte, ale nic s ní nezkazíte, pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem. Stačí na místě podepsat čestné prohlášení. Podmínkou je však váha do 110 kg. Ideální pak 90 kg. Provozovatel si totiž může nad 90 kg váhy účtovat poplatek v řádu stokorun. Setkat se také můžete s palivovým příplatkem.


Kde nejblíže od Prahy skok padákem probíhá?

V okolí Prahy můžete zažít tandemový seskok padákem v Hořovicích, Kolíně, Mladé Boleslavi a Příbrami. Kromě tandemového seskoku můžete v Kolíně a Příbrami zažít i samostatný skok padákem. Všechna místa, kde tandemové i samostatné skoky padákem zprostředkováváme naleznete v odkazech níže.

Další tandemové seskoky padákem | Další samostatné seskoky padákem


Kdy je nejbližší termín a jaká je cena?

Aktualizace: V současnosti seskok padákem v Příbrami s dopravou z Prahy není k dispozici, doporučit ale můžeme tandemový skok padákem na letišti v Hořovicích, Kolíně, Mladé Boleslavi a Příbrami.