SESKOK PADÁKEM PRAHA

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem?

Vše začíná srazem v centru Prahy, konkrétně v ulici Vodičkova. Odtud jsou všichni účastníci převezeni na letiště v Příbrami, kde se všech ujmou zkušení instruktoři. Ti celý průběh tandemového seskoku padákem podrobně představí a zodpoví případné dotazy. Poté zapůjčí kombinézu a speciální postroj. Jakmile bude letadlo připraveno, nasednete a čeká Vás 20 minutový vyhlídkový let. Po dosažení cca 4 km výšky se otevřou dveře a můžete spolu s instruktorem vyskočit. Zažijete až minutový volný pád o rychlosti až 200 km/h a po otevření padáku navíc krásné plachtění na kluzném padáku nad letištěm a okolím. V ceně je foto i video dokumentace. Na závěr obdržíte malý dárek, certifikát o absolvování a pojedete spolu s ostatními zpět do Prahy. Více o seskoku padákem a cestě z Prahy


Chcete absolvovat spíše samostatný seskok padákem?

Padák typu křídlo - samostatný skok padákem

V Příbrami a dalších místech lze kromě tandemového seskoku padákem zažít i samostatný seskok a to na základě kurzu IAFF. Standardně probíhá ve dvou dnech a je věnován jak teoretické tak praktické přípravě na skok. Po absolvování přípravy je v ceně kurzu zcela samostatný seskok z výšky 4 km. Samozřejmě s možností nechat si celý průběh seskoku natočit na kameru jako adrenalinovou památku.

Pokud byste chtěli zažít něco více než jen tandemový seskok avšak nikoli samostatný seskok, doporučit můžeme skokanský balíček 3v1. Díky němu zažijete tandemový seskok padákem, seskok na laně a let ve větrném tunelu. Více o skokanském balíčku


Kdo může tandemový seskok padákem Praha resp. Příbram absolvovat?

Skok padákem může zažít každý zdravý jedinec ve věku od 8 do 100 let. Na lékařskou prohlídku nemusíte, ale nic s ní nezkazíte, pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem. Stačí na místě podepsat čestné prohlášení. Podmínkou je však váha do 135 kg. Ideální pak 100 kg. Někteří provozovatelé si totiž mohou nad 100 kg účtovat poplatek v rozmezí 200–400 Kč.


Kde nejblíže od Prahy skok padákem probíhá?

V okolí Prahy můžete zažít tandemový seskok padákem na letišti v Příbrami, Hořovicích, Kolíně a Mladé Boleslavi. V Kolíně kromě tandemového seskoku můžete zažít i samostatný skok padákem. Všechna místa, kde tandemové i samostatné skoky padákem zprostředkováváme naleznete v odkazech níže.

Další tandemové seskoky padákem | Další samostatné seskoky padákem


Kdy je nejbližší termín a jaká je cena?