SESKOK PADÁKEM KOLÍN

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem v Kolíně?

Tandemový skok padákem Kolín

Skok padákem v Kolíně probíhá zcela standardně. Nejprve projdete krátkou instruktáží při které Vám instruktor vše ukáže a vysvětlí. Celkem to zabere do 20 minut. Poté Vám pomůže se strojením do kombinézy a postroje, kterým jste upevněni k instruktorovi. Poté už obdržíte pouze ochranné brýle a můžete nastoupit do letadla. Čeká Vás krásný vyhlídkový let až do výšky 3,2 km. Pak se ozve už jen 3,2,1… Jump! Poletíte volným pádem zhruba minutu a poté dalších 8 minut budete spolu s instruktorem plachtit na padáku zpět na letiště. Pokud budete mít zájem můžete si nechat celý zážitek natočit. Více o seskoku padákem Kolín


V Kolíně lze absolvovat dokonce i samostatný seskok padákem!

Kolín kromě tandemových seskoků nabízí i kurz díky kterému může účastník zažít volný pád zcela sám bez instruktora „na zádech“. Kurz probíhá zpravidla ve dvou až čtyřech dnech. První část kurzu je věnovaná teorii, následná praktické výuce seskoku a závěr představuje samostatný seskok padákem v Kolíně z výšky 1 km.


Kdo může tandemový seskok padákem absolvovat?

Padák typu křídlo - samostatný skok padákem Hořovice

Seskok padákem Kolín může absolvovat každý od 8 do 100 let věku. Samozřejmě za předpokladu dobrého fyzického stavu a kondice. Nemusíte se však bát, lékařská prohlídka není potřeba. 🙂 Ideální váha skokana je pak okolo 100 Kg. Vyšší váha je pak možná většinou pouze za poplatek 200 – 400 Kč. Vyšší váhu až do 135 kg bez poplatku umožňují na letišti v Příbrami. Rozhodně se ničeho nebojte, tandemový seskok padákem v Kolíně zvládl i ve svých 102 letech Eduard Marek, který se díky tomu zařadil mezi tři nejstarší skokany padákem na světě. Zbylí dva rekordmani jsou stejně starý Američan a Australanka. Celý průběh tohoto rekordního seskoku naleznete ke shlédnutí na stránkách ČT – Eduard Marek se stal ve 102 letech jedním z rekordmanů v seskoku padákem.


Kde přesně tandemový skok v Kolíně probíhá?

Letiště v Kolíně naleznete zhruba 2 km na jih od Kolína. Na tomto letišti se nejčastěji skáče z letadla AN-2 (Andula) a také L-140 (Turbolet).

Pokud Vám nevyhovuje Kolín, ve Středočeském kraji dále zprostředkováváme seskoky v Mladé BoleslaviPříbrami a Hořovicích.


Když už budu v Kolíně, co stojí za to navštívit?

V centru Kolína se nabízí k návštěvě gotický chrám svatého Bartoloměje, který je obzvlášť zajímavý po setmění. Je totiž celý krásně nasvícen. Pokud s Vámi na seskok padákem do Kolína pojedou i děti rozhodně doporučujeme navštívit Kolínskou řepařskou drážku, která vedla cukrovaru. Nyní zde probíhají jízdy zrenovovanou lokomotivou a otevřenými vagóny do cca 20 minut vzdálené stanice Býchory. Tam je pro děti připravené malé dětské hřiště a rychlé občerstvení. Pokud by byl hlad v centru Kolína doporučujeme navštívit restauraci Lavande, která kromě dobrého jídla servíruje i vynikající vína a kávu.


Co říkají účastníci, jaké jsou recenze na seskok padákem?

Vše bylo naprosto skvěle, moc jsem si to užila. Děkuji všem a zejména instruktorovi Kajovi, který v klidu zvládl i můj strach a smíšené pocity. Lenka P., Hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kdy je nejbližší termín a jaká je cena?