PARAŠUTISTICKÝ VÝCVIK AFF PŘÍBRAM 🪂

Parašutistický výcvik AFF Příbram probíhá prostřednictvím vícedenního kurzu, který je nejlepším způsobem pro absolvování samostatných seskoků padákem. Standardně je rozdělený do třech fází, které krátce představíme o pár řádků níže. Po jejich absolvování je možné skákat padákem za účasti instruktora, kdy po 25 seskocích padákem lze získat parašutistickou licenci A. Ta opravňuje k samostatným seskokům padákem. Více o parašutistickém výcviku Příbram


Není pro Vás parašutistický výcvik to pravé ořechové?

V Příbrami kromě samotného seskoku můžete zažít tandemový seskok padákem, který probíhá v rámci jednoho dne. V tomto případě není potřebné lékařské potvrzení. Popřípadě pak zrychlený kurz IAFF s jedním seskokem z výšky 4 km za dozoru dvou instruktorů .


Jak kurz AFF probíhá?

parašutistický výcvik AFF Příbram

První fáze kurzu je zaměřená na teoretickou přípravu a výcvik na zemi. Jde tedy o výuková videa, výklad instruktora, ale také zkoušení na trenažéru a virtuální realitě. Druhá fáze je už o mnoho zábavnější a také adrenalinovější! Těšit se můžete na 7 seskoků z výšky 4 km – první 3 za dohledu dvou instruktorů a zbylé 4 pak za dohledu jednoho instruktora. Třetí fáze jak možná očekáváte představuje první samostatný seskok padákem z výšky 4 km. Následně je po absolvování 25 seskoku možné získat licenci parašutisty od Úřadu pro civilní letectví ČR.


Novinka: Skokanský balíček 2v1

samostatný seskok padákem

Horkou novinkou je skokanský balíček 2v1 při kterém zažijete tandemový seskok padákem a samostatný seskok padákem na laně, které Vám ihned po vyskočení z letadla otevře padák. Skáče se standardně z výšky 1500m nad zemí. Jde o parádní zážitek, který Vám dá odpověď na to, zdali se chcete parašutismu do budoucna více věnovat.


Kdo se může kurzu AFF pro samostatný seskok padákem Příbram účastnit?

Kurz může absolvovat každý zdravý jedinec od věku 15 let (do 18 let se souhlasem rodičů). Potřebné je potvrzení o dobrém zdravotním stavu od lékaře. Doporučuje se nejdříve zažít tandemový seskok, aby účastník věděl do čeho jde.


Jak se na letiště do Příbrami dostanete?

Z Příbrami se na letiště dostanete nejlépe po silnici na Drásov. Přesné souřadnice letiště Příbram – Dlouhá Lhota jsou: 49.716097, 14.094305. Najít na Mapy.cz


Parašutistický výcvik AFF Příbram – informace o ceně a termínech: