Tandemový paragliding Jaroměř 🪂

O průběhu motorového paraglidingu v Jaroměři

Tandemový paragliding Jaroměř začíná nejprve krátkou instruktáží. Během ní se dozvíte jak vše proběhne, na co si dát pozor a jak se správně chovat. Poté následuje příprava ke startu, která zahrnuje zahřátí motoru a jeho zkoušku. Pokud je vše v pořádku může se uskutečnit samotný vzlet. Po rozběhu se snadno díky motoru a vrtuli dostanete do výšky 150 až 500 metrů nad krajinou. Z té je už nádherný výhled na Jaroměř a jeho okolí. Let trvá dle Vámi zvolené časové varianty od 15 až do 60 minut.

Aktualizace: V současnosti motorový paragliding nad Jaroměří bohužel nezprostředkováváme. Ve stejném kraji však můžeme doporučit paragliding nad Jánskými Lázněmi – Krkonoše.


Alternativní paraglidové lety v ČR

Tandemový paragliding Jaroměř

Máte to do Jaroměře kus cesty? Nebojte, absolvovat je možné paraglidingové lety i na jiných místech v ČR. Další motorový paragliding probíhá ve Frýdlantu nad Ostravicí. Termické paragliding lety pak probíhají v Moravskoslezských Beskydech, Krkonoších a Liberci. Za zvážení také stojí parádní let rogalem. Výběr je zcela na Vás, ale v podstatě nemůžete šlápnout vedle. Kde všude kromě Jaroměře u nás paragliding probíhá?

Beskydy | Liberec | Krkonoše


Chcete více poznat co paragliding obnáší?

Na výběr máte minikurz paraglidingu v Liberci či Moravskoslezských Beskydech, který trvá několik hodin nebo popřípadě několikadenní kurz paraglidingu v Liberci vedoucí k získání pilotní licence. Kde se lze dozvědět a zažít více?

Minikurz Liberec | Minikurz Moravskoslezské Beskydy | Několikadenní kurz Liberec


Recenze na tandemový paragliding Jaroměř:

Byl to skvělý zážitek. Perfektní domluva. Lítali jsme v krásném prostředí mezi Frýdlantem a Lysou horou. Pilot nám dokonce udělal krásné fotky z letu. Děkuji. Zuzana T., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o ceně a termínech paraglidingu:

Aktualizace: V současnosti motorový paragliding nad Jaroměří bohužel nezprostředkováváme. Ve stejném kraji však můžeme doporučit paragliding nad Jánskými Lázněmi – Krkonoše. Doporučit také můžeme kurzy paraglidingu.