Kurz paraglidingu Liberec 🪂

O vícedenním kurzu paraglidingu Liberec

kurz paraglidingu Liberec

Představa, že člověk sám poletuje mezi kopci a pláněmi za pomoci padáku, je pro některé možná až příliš velké sci-fi. Ve skutečnosti však k tomu, naučit se létat s padákem, stačí jen pár malých krůčků. A najednou je z vás paraglidista-začátečník. Se začátky vám pomůže kurz paraglidingu, kde se během 4 až 5 dnů naučíte veškeré potřebné dovednosti a osvojíte si důležité znalosti, díky kterým už vám bude paragliding připadat jako hračka. Ale za to také pořádné dobrodružství! Dále o vícedenním kurzu paraglidingu


Jaký je průběh kurzu paraglidingu?

Nejprve vás instruktoři seznámí se základními informacemi, které jsou pro paragliding důležité, jako je např. technika letu, vliv okolních podmínek a další. Až budete plni vědomostí a budete si myslet, že čistě teoreticky už byste létat zvládli, přijde chvíle praktických nácviků. V nich vám odborníci z řad instruktorů předvedou, jak vzlétnout, přistát, jak se během letu pohybovat, a především dostanete možnost, absolvovat svůj první samostatný let! Kurz paraglidingu vás také připravuje na jakousi ,,nástavbu“, díky které za příplatek můžete po kurzu pokračovat v tzv. ,,dolétávacím kurzu“, na jehož konci na vás po úspěšném absolvování zkoušky bude čekat pilotní licence na paragliding PL-A.


Hledáte spíše tandemový paragliding?

Tandemový paragliding Liberec - kurz paraglidingu Liberec

V Liberci také můžete absolvovat tandemový paragliding při kterém se nemusíte o nic starat jen si s pilotem užijete krásné výhledy po okolí a trochu adrenalinu. Půjdete do toho?


Kurz paraglidingu – Více informací o ceně a termínech: