Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí 🪂

Průběh motorového paraglidingu ve Frýdlantu nad Ostravicí

Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí začíná krátkou instruktáží, kde se dozvíte vše podstatné. Hlavně to jak se chovat při vzletu, letu a přistání. Na co si dát pozor apod. Nebojte, nejde o nic složitého! Poté následuje příprava k letu, která zahrnuje zahřátí motoru a jeho zkoušku. Pokud je vše v pořádku může se uskutečnit samotný start. Po chvilce se snadno díky motoru a vrtuli dostanete do výšky 150 až 500 metrů nad krajinou. Z té je už nádherný výhled na Frýdlant nad Ostravicí a jeho okolí. Let trvá dle Vámi zvolené časové varianty – 15 až 60 minut. Více o paraglidingu ve Frýdlantu n. O.


Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí

Chcete zažít ještě větší adrenalin?

Pokud máte hodně odvahy můžete vyzkoušet i tandemový akrobatický paragliding a to právě ve Frýdlantu nad Ostravicí nebo popřípadě v Krkonoších! Tam však jde o termický paragliding (bez motoru). Za zvážení také stojí parádní let rogalem.


Další paraglidové lety v ČR

Máte to do Frýdlantu nad Ostravicí kus cesty? Nebojte, absolvovat je možné paraglidingové lety i na jiných místech v ČR. Motorový paragliding let probíhá také v Jaroměři. Termické paraglide lety pak probíhají v Moravskoslezských Beskydech, Krkonoších, Liberci a Třinci. Výběr je zcela na Vás, ale v podstatě nemůžete šlápnout vedle. Všechna místa jsou obdobně kvalitní! Kde všude kromě Frýdlantu paragliding probíhá?

Moravskoslezské Beskydy | Liberec | Krkonoše | Třinec


Chcete více poznat co paragliding obnáší?

Na výběr máte minikurz paraglidingu v Liberci či Moravskoslezských Beskydech, který trvá několik hodin nebo popřípadě několikadenní kurz paraglidingu Liberec vedoucí k získání pilotní licence. Kde se lze dozvědět a zažít více?

Minikurz Liberec | Minikurz Moravskoslezské Beskydy | Několikadenní kurz Liberec


Recenze na tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí:

Měl jsem let v letadle i v paraglidingu, ale suverénně vyhrál ten motorový paragliding. Vřele doporučuji všem. Životní zážitek. Hary V., hodnocení: 5/5

Motorový paragliding který jsem absolvoval byl pro mně skvělým zážitkem, všechno klaplo jak mělo a instruktor byl vynikající. Můžu všem doporučit. Tomáš K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o ceně a termínech: