Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí

Průběh motorového paraglidingu ve Frýdlantu nad Ostravicí

Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí začíná krátkou instruktáží, kde se dozvíte vše podstatné. Hlavně to jak se chovat při vzletu, letu a přistání. Na co si dát pozor apod. Nebojte, nejde o nic složitého! Poté následuje příprava k letu, která zahrnuje zahřátí motoru a jeho zkoušku. Pokud je vše v pořádku může se uskutečnit samotný start. Po chvilce se snadno díky motoru a vrtuli dostanete do výšky 150 až 500 metrů nad krajinou. Z té je už nádherný výhled na Frýdlant nad Ostravicí a jeho okolí. Let trvá dle Vámi zvolené časové varianty – 15 až 60 minut. Více o paraglidingu ve Frýdlantu n. O.


Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí

Chcete zažít ještě větší adrenalin?

Pokud máte hodně odvahy můžete vyzkoušet i tandemový akrobatický paragliding a to právě ve Frýdlantu nad Ostravicí nebo popřípadě v Krkonoších! Tam však jde o termický paragliding (bez motoru). Za zvážení také stojí parádní let rogalem.


Další paraglidové lety v ČR

Máte to do Frýdlantu nad Ostravicí kus cesty? Nebojte, absolvovat je možné paraglidingové lety i na jiných místech v ČR. Motorový paragliding let probíhá také v Jaroměři. Termické paraglide lety pak probíhají v Moravskoslezských Beskydech, Krkonoších, Liberci a Třinci. Výběr je zcela na Vás, ale v podstatě nemůžete šlápnout vedle. Všechna místa jsou obdobně kvalitní! Kde všude kromě Frýdlantu paragliding probíhá?

Moravskoslezské Beskydy | Liberec | Krkonoše | Třinec


Chcete více poznat co paragliding obnáší?

Na výběr máte minikurz paraglidingu v Liberci či Moravskoslezských Beskydech, který trvá několik hodin nebo popřípadě několikadenní kurz paraglidingu Liberec vedoucí k získání pilotní licence. Kde se lze dozvědět a zažít více?

Minikurz Liberec | Minikurz Moravskoslezské Beskydy | Několikadenní kurz Liberec


Recenze na tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí:

Měl jsem let v letadle i v paraglidingu, ale suverénně vyhrál ten motorový paragliding. Vřele doporučuji všem. Životní zážitek. Hary V., hodnocení: 5/5

Motorový paragliding který jsem absolvoval byl pro mně skvělým zážitkem, všechno klaplo jak mělo a instruktor byl vynikající. Můžu všem doporučit. Tomáš K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o ceně a termínech: