Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí

Průběh motorového paraglidingu ve Frýdlantu nad Ostravicí

Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí začíná krátkou instruktáží, kde se dozvíte vše podstatné. Hlavně to jak se chovat při vzletu, letu a přistání. Na co si dát pozor apod. Nebojte, nejde o nic složitého! Poté následuje příprava k letu, která zahrnuje zahřátí motoru a jeho zkoušku. Pokud je vše v pořádku může se uskutečnit samotný start. Po chvilce se snadno díky motoru a vrtuli dostanete do výšky 150 až 500 metrů nad krajinou. Z té je už nádherný výhled na Frýdlant nad Ostravicí a jeho okolí. Let trvá dle Vámi zvolené časové varianty – 15 až 60 minut. O paraglidu Frýdlant nad Ostravicí

Aktualizace: V současnosti motorový paragliding nad Frýdlantem nad Ostravicí bohužel nezprostředkováváme. Nejblíže můžeme doporučit tandemový paragliding v Beskydech.


Tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí

Chcete zažít ještě větší adrenalin?

Pokud máte hodně odvahy můžete vyzkoušet i tandemový akrobatický paragliding a to právě ve Frýdlantu nad Ostravicí nebo popřípadě v Krkonoších! Tam však jde o termický paragliding (bez motoru). Za zvážení také stojí parádní let rogalem.


Další paraglidové lety v ČR

Máte to do Frýdlantu nad Ostravicí kus cesty? Nebojte, absolvovat je možné paraglidingové lety i na jiných místech v ČR. Motorový paragliding let probíhá také v Jaroměři. Termické paraglide lety pak probíhají v Moravskoslezských Beskydech, Krkonoších a Liberci. Výběr je zcela na Vás, ale v podstatě nemůžete šlápnout vedle. Všechna místa jsou obdobně kvalitní! Kde všude kromě Frýdantu paragliding probíhá?

Beskydy | Liberec | Krkonoše | Jaroměř


Chcete více poznat co paragliding obnáší?

Na výběr máte minikurz paraglidingu, který trvá několik hodin nebo popřípadě několikadenní kurz paraglidingu vedoucí k získání pilotní licence.

Minikurz Liberec | Minikurz Moravskoslezské Beskydy | Několikadenní kurz Liberec


Recenze na tandemový paragliding Frýdlant nad Ostravicí:

Dobrý den, komunikace s panem pilotem i samotný let probíhal naprosto v pořádku, domluvily jsme se na termínu skrze počasí tak aby samotný let byl naprosto bezpečný. Pan pilot nám vždy odpověděl na jakoukoliv otázku co nás zajímala a kladl důraz na bezpečnost,byl velmi vstřícný, takže za nás mockrát Děkujeme. Petr Mrkůs, hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Více informací o ceně a termínech: