SCAD DIVING PRAHA – Volný pád do sítě!

Jaký je průběh volného pádu do sítě – SCAD diving Praha?

SCAD diving Praha - unikátní volný pád do sítě

Scad diving Praha je unikátním zážitkem, který lze připodobnit bungee jumpingu bez lana. Začíná jako většina zážitků krátkou instruktáží. Poté nic nebrání oblečení postroje a nastoupením do klece, která účastníka s instruktory vyveze do výšky 50 metrů. Postroj v tomto případě slouží pouze k určení správné pozice pádu. Jde o kontrolovaný volný pád pozadu, bez jakéhokoli jištění či lana do připravené sítě. Jde o adrenalinový zážitek, který nemá prozatím v ČR obdobu. Máte odvahu absolvovat volný pád z výšky téměř 20 pater bez lana?

Aktualizace: Scad diving není momentálně dostupný. Omlouváme se. Doporučit ale můžeme bungee jumping, který také probíhá v Praze.


Kdo může SCAD diving absolvovat?

Absolvovat tento unikátní skok mohou všichni zdraví jedinci, kteří váží od 60 do 110 kg. S nižší ani vyšší váhou není možné tento zážitek z bezpečnostních důvodů absolvovat. Pokud si nejste jistí zda je Váš zdravotní stav vhodný pro SCAD diving, konzultujte ho prosím se svým lékařem.


Podobné adrenalinové zážitky v nabídce:

Podobný adrenalin můžete zažít i při jiných zážitcích. Například při bungee jumpingu z mostu, jeřábu či věži. Líbit by se také mohla Kieneova houpačka. Popřípadě pak tandemový či samostatný seskok padákem. O něco klidnější volný pád lze zažít při létání ve větrném tunelu, který lze ještě vylepšit VR brýlemi. Nevíte jaký adrenalinový zážitek darovat? Doporučujeme Vám zakoupit univerzální dárkový poukaz v libovolné hodnotě od 500 Kč. Díky němu si obdarovaný vybere zážitek sám. Nemusí jít čistě o adrenalinový zážitek, ale třeba o kurz vaření nebo školu smyku.


Více informací o termínu a ceně:

Aktualizace: Scad diving není momentálně dostupný. Omlouváme se. Doporučit ale můžeme bungee jumping, který také probíhá v Praze.